Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wita,

mam takie pytanie:

czy szyba z VN800 będzie pasowała do VN750 (bez jakichś skomplikowaych modyfikacji/przeróbek)?

z góry dziękuję za pomoc

To zalezy jaka szyba. Jak jest z tych oryginalnych mocowanych do lag to raczej nie bediz epasowac. Jezeli taka mocowana do kierownicy nie powinno byc problemow. Ale jak bys mial oryginalna do VN800 i nie pasowala ci to daj znac - przy fajnej cenie chetnie odkupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Szyba jest raczej nieoryginalna- mocowana do kierownicy.

wiec bedzie pasowac

ja mam do lag montowana

 

witam

Ja już tradycyjnie z pytaniem

Ktoś z Kolegów VN-owców wybiera się w sobotę 01.09 do Nysy na impre :buttrock: ?

pozdro bwoj

niestety, jutro wybieram sie do koła koło konina

w niedziele planowany powrot

i 3 wrzesien z synem do szkoly, dopiero zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam VN-owców!

Mam pytanie, a może mi ktoś pomoże? Konkretnie chodzi mi o klapkę schowka w oparciu tylnym w VN 750. Niestety zgubilem ją gdzieś na naszych "pięknych" drogach i muszę coś z tym zrobić. Może ktoś wie gdzie mozna coś takiego kupić (za rozsądne pieniądze) lub czy coś w zamian można bybyło dorobić? VN 750, 95r, wersja amerykańska. :evil:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proponuję poszukać na allegro- jest chyba ok 3 VN 750 sprzedawanych na części. Aukcje pojawiają się co jakiś cas. Na jednej na 100% był motocykl z całym siedzeniem, a więc i tą klapką - zapytaj może uda Ci się kupić.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprawdzam od miesiąca i tylko jaden ma niby ta część ale proponuje mi że wysle mi przesyłkę za pobraniem bez wystawiania jej na aukcji. A tak może zamiast klapki po zapłaceni i otwarciu paczki moge dostać kawalak deski. Lubię powaznych handlarzy,a ten to jakiś kombinator. Ale za wszelką pomoc z góry dziękuję! :wink:

p.s. a przy okazji obudziłem paru VN-owców na forum.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...