Skocz do zawartości

Turystyk dla dwóch osób?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem w trakcie zmian i potrzebuję porady, szukam turystyka dla dwóch osób w budżecie do 45-50 tyś.

Bardzo mi zależy na komforcie osoby towarzyszącej, gdyż w planach są dłuższe trasy. 

Pojemnościowo celowałem od 700 wzwyż, ale rozważę każdą propozycję. 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz bardzo duży wybór. beemki turystyczne (parę modeli) fujara 1300, praktycznie każdy producent ma w ofercie takie coś. Więc marka którą lubisz ( o ile inna niż KTM czy Ducati ;) ) i znajdziesz. 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślałem nad czymś takim jak. 

CF MOTO 800 MT EXPLORE

Benelli TRK 702

Honda CRF1100L Africa Twin

Honda XL750 Transalp

bo nie wiem, czy nie wolałbym trochę dołożyć i wziąć coś z salonu. 

Ale z chęcią przyjmę każdą poradę i co myślicie na temat tego co wymieniłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie chcesz turystyka tylko lekkiego offroada. To zupełnie inna kategoria. To do tej listy co wyżej jeszcze Yamaha Tenere i BMW F (różne pojemności). I naprawdę masz aż za dużo ;) 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to ma byc wygodne  enduro turystyczne do dalekich wypadow we dwoje ( przypuszczam)" + topcase + boczne kufry" to powiedzial bym moped  o wiekszej Poj.silnika np, bmw gs 1250 , triumph tiger 1200, yamaha 1200 tenere, dorzuce jeszcze kawe  versys 1000 se.

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KiroTheNinja napisał:

CF MOTO 800 MT EXPLORE

Benelli TRK 702

Honda CRF1100L Africa Twin

Honda XL750 Transalp

Z tego grona to tylko Afryka coś tam ciekawego oferuje. Moja rada: weź na jazdy testowe pozostałe 3 motocykle (bez Afryki) a potem idź do salonu Aprilii i poproś o jazdę nowym Tuaregiem 660 (w salonie stoi za 52 000 zł nowy). Gwarantuję, że wyjedziesz z salonu nową Aprilią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CF Moto mignęło mi ostatnio gdzieś na wyprzedaży - dychę taniej niż katalogowa. O !

https://www.motocykle-krakow.pl/cf-moto-1/motocykl-cf-moto-mt800-touring/

W dniu 12.06.2024 o 17:59, Taurus 61 napisał:

bmw gs 1250 , triumph tiger 1200, yamaha 1200 tenere

co do tych tutaj - po mojemu moto przeznaczone dla rosłych ludzi, dodatkowo z dużym doświadczeniem materii bo to są na prawdę wielkie i ciężkie kloce. Położyć w terenie czy utopić gdzieś w piachu bardzo łatwo ale wyrwać go potem... Często widuję pary gdzie on na jakimś jucznym wielbłądzie a "pani" na czymś lekkim pokroju Transalp itp ... Może to jest dobry kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...