Skocz do zawartości

Stukati Kazika


Kazik1340
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mam już Panowie i Panie...

Dzisiaj ponad 200 kilometrów dookoła komina zrobiłem, fajna zabawka!! Mój pierwszy sportowy motur. 

Na dzień dobry pozbyłem się tych pedalskich naklejek ze zbiornika ;)

20240510_105351.jpg

20240510_105332.jpg

20240510_161246.jpg

20240510_161309.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy plakat z tym motocyklem wisial u mnie w piwnicy w latach dawno minionych. Do dzis sie zastanawiam czy pozycja na nim by mi odpowiadala ale z dystansu miedzy podnozkami a dolem kanapy to chyba nie. No gdybym byl te 30 lat mlodszy to pewnie nie mialo by to wiekszego znaczenia. 70 KM to duzo wiecej niz wystarczajaco w normalnym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam M. napisał:

Duzy plakat z tym motocyklem wisial u mnie w piwnicy w latach dawno minionych. Do dzis sie zastanawiam czy pozycja na nim by mi odpowiadala ale z dystansu miedzy podnozkami a dolem kanapy to chyba nie. No gdybym byl te 30 lat mlodszy to pewnie nie mialo by to wiekszego znaczenia. 70 KM to duzo wiecej niz wystarczajaco w normalnym ruchu.

Bo pewnie z Ciebie jest kawał chłopa, ja z tych niższych jestem więc mieszczę się na tym idealnie. Pozycja dla mnie zupełnie nowa bo zawsze jeździłem chopperami, ale muszę przyznać że wrażenia z pierwszej jazdy są fajne.

Trzy lata nie miałem motocykla więc trochę tyłek i ręce muszą się przyzwyczaić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jannikiel napisał:

Zero, to był Monster 620 IE Dark, ale poprzedni właściciel dołożył 2 tarczę , słuszna zresztą decyzja...

Kazik, gratulacje, niech Ci się jeździ 🙂 (Y)

Właśnie te tarcze mnie zmyliły. Fajne moto. 

I tak, gratulacje 🙂 oby długo i bezawaryjnie służył 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/10/2024 at 1:48 PM, Kazik1340 said:

Bo pewnie z Ciebie jest kawał chłopa, ja z tych niższych jestem więc mieszczę się na tym idealnie.

Hehe, kawal chlopa 175 cm w kapeluszu ( czyli moze kiedys bylo). Tylko ze mam dlugie nogi, a w moim wieku biodra i kolana czuja kazde ugiecie wieksze niz 90 stopni dluzej niz kilkanascie minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adam M. napisał:

Hehe, kawal chlopa 175 cm w kapeluszu ( czyli moze kiedys bylo). Tylko ze mam dlugie nogi, a w moim wieku biodra i kolana czuja kazde ugiecie wieksze niz 90 stopni dluzej niz kilkanascie minut.

Ojjj to zdecydowanie nie jest to motocykl dla Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...