Skocz do zawartości

Stukati Kazika


Kazik1340
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mam już Panowie i Panie...

Dzisiaj ponad 200 kilometrów dookoła komina zrobiłem, fajna zabawka!! Mój pierwszy sportowy motur. 

Na dzień dobry pozbyłem się tych pedalskich naklejek ze zbiornika ;)

20240510_105351.jpg

20240510_105332.jpg

20240510_161246.jpg

20240510_161309.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy plakat z tym motocyklem wisial u mnie w piwnicy w latach dawno minionych. Do dzis sie zastanawiam czy pozycja na nim by mi odpowiadala ale z dystansu miedzy podnozkami a dolem kanapy to chyba nie. No gdybym byl te 30 lat mlodszy to pewnie nie mialo by to wiekszego znaczenia. 70 KM to duzo wiecej niz wystarczajaco w normalnym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam M. napisał:

Duzy plakat z tym motocyklem wisial u mnie w piwnicy w latach dawno minionych. Do dzis sie zastanawiam czy pozycja na nim by mi odpowiadala ale z dystansu miedzy podnozkami a dolem kanapy to chyba nie. No gdybym byl te 30 lat mlodszy to pewnie nie mialo by to wiekszego znaczenia. 70 KM to duzo wiecej niz wystarczajaco w normalnym ruchu.

Bo pewnie z Ciebie jest kawał chłopa, ja z tych niższych jestem więc mieszczę się na tym idealnie. Pozycja dla mnie zupełnie nowa bo zawsze jeździłem chopperami, ale muszę przyznać że wrażenia z pierwszej jazdy są fajne.

Trzy lata nie miałem motocykla więc trochę tyłek i ręce muszą się przyzwyczaić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jannikiel napisał:

Zero, to był Monster 620 IE Dark, ale poprzedni właściciel dołożył 2 tarczę , słuszna zresztą decyzja...

Kazik, gratulacje, niech Ci się jeździ 🙂 (Y)

Właśnie te tarcze mnie zmyliły. Fajne moto. 

I tak, gratulacje 🙂 oby długo i bezawaryjnie służył 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/10/2024 at 1:48 PM, Kazik1340 said:

Bo pewnie z Ciebie jest kawał chłopa, ja z tych niższych jestem więc mieszczę się na tym idealnie.

Hehe, kawal chlopa 175 cm w kapeluszu ( czyli moze kiedys bylo). Tylko ze mam dlugie nogi, a w moim wieku biodra i kolana czuja kazde ugiecie wieksze niz 90 stopni dluzej niz kilkanascie minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adam M. napisał:

Hehe, kawal chlopa 175 cm w kapeluszu ( czyli moze kiedys bylo). Tylko ze mam dlugie nogi, a w moim wieku biodra i kolana czuja kazde ugiecie wieksze niz 90 stopni dluzej niz kilkanascie minut.

Ojjj to zdecydowanie nie jest to motocykl dla Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...