Skocz do zawartości

Moja nowa koza


szramer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po długich przemyśleniach nad motocyklem na zime zakupiłem w koncu sprzet enduro(od firmy która tunninguje wszystko(www.mjm.akcja.pl) , którym jest odbudowana od podstaw Yamaha xt 600 :mrgreen: , został wyposazony w wiele przydatnych dodatków jak stalowe oploty osłony + akcesoryjna kierownica jak i pozbyty wszystkiego co zwiekrza jego mase ( od zegarów skonczywszy na klaksonie)

powem wam ze chyba enduro już na zawsze pozostanie moim 2 motocyklem , nie ma jak motocykl prosi sie o wyższy bieg na nierównych polskich drogach :) to mój pierwszy dzień na tej kozie ale noga to mnie nadal napie** od kopania kick starterem ( człowiek po mz-etkach wyszedł z wprawy) po wyczuciu dogłebniejszym motocykla i załozeniu kostki na tył zamierzm go troche potopić na poligonie :twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Koza - zajebioza.

Też mam chwilowo-przejściowo zupełnie innego enduraka niż się przez ostatnie lata pprzyzwyczaiłe. I też trza go kopać w morde jeża :mrgreen: . Zapodam foty jak tylko zrobię :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję sprzętu :mrgreen:

 

Tylko Szramerku,żebys się utopił sie na dobre na jakims poligonie :mrgreen:

 

A tak w ogóle, to błoto jest zdrowe :mrgreen:

 

Pozdrawiam :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój pierwszy dzień na tej kozie ale noga to mnie nadal napie** od kopania kick starterem ( człowiek po mz-etkach wyszedł z wprawy)

Kup se butki motocrossowe i problem zniknie, zero bulu tylko kondycja może wysiąść gdy motorek nie będzie chciał zagadać. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...