Skocz do zawartości

gangbang u michoły


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

elo mordunie

no więc właśnie są chętni ?

2 lata temu imprezka w mocnym składzie ale się odbyła , ja połowy nie pamiętam ale podobno pół nocy były odciny i czerwony wydech mojej trx450 gdzieś nawet są zdjęcia , ja chciałem szemkowi odbic rejven ale karma mnie dojechała i całowałem miskę tylko 😞

a rewelacyjne ciasto francuskie w parówkach zrobiła czy jakoś tak i z szemkiem prawilnie była na moto ( adam M zresztą też dobrze dmuchał materac wydechem od harleja )

rok temu nic nie było może w tym roku ?

w planach dowcipy o covidzie i Ukraińcach , upalanie jakiegoś gruza ( rok temu największa furorę robił mój biedny kibel który aż się zatarł z wrażenia 😄  ) teraz pewnie senda 😄  może jakieś diabolini czy loncina załatwię i zbudujemy rampę i będziemy trenować backflipy nawaleni i zbakani do jakiegoś dmuchanego basenu albo coś

generalnie prawilny rednecki melanż , na dziwki jestem za biedny ale jak ktoś załatwi nie mam nic przeciwko 😄 na narkotyki tak samo

Adam załatwił fajny bimber trochę za szybko sponiewierał ale jednak 😄

dobra z kwesti formalnych

-nie ma gdzie spać ale można spać 😄  w chałupie 2-3 miejsca w spartańskich warunkach więc jak zechcą jakieś loszki nas odwiedzić to one raczej śpią , reszta śpi po rozwalonych po podwórku samochodach namiotach i na materacu pod gołym niebiem ( Adam 😄 )

-do cywilizacji gdyby ktoś chciał hotel z prysznicem jest 5km od biedy dojdzie się z buta , połaczenie słabe , taryfa kroi jak za putina bo pozamiejska, ja kierowcy i transportu nie załatwiam 

-prysznic jak ktoś ma straszne życzenie jest ale warunki narkomańskiego squatu , ciepła woda będzie ale nic pozatym

-motocyklem jak najbardziej , nie dam sobie penisa uciąć że w nocy nie zniknie , mój barak jest w dzikich polach , monitoring mam z lat 90 ( czarno białe i w nocy niewiele widać ) ale brama zamknięta , jakiś pies jest , zadbam żeby stały blisko chaty

-termin do ustalenia ale lato , noce muszą być ciepłe i pogoda fajna bo literat obiecał że wbije a on leci na hornecie 300 czy 400km więc żeby nie dotarł zje*any jak po biegunie północnym w klapkach

-formuła 1.5 dnia zjeżdżamy się nie wiem 16 w sobotę pijemy w niedzielę do wieczora można siedzieć , nie ma sensu ciągnąć 2 dniowych bo ja i tak nawalę się jak szmata i jeden dzień mi styka , siedzimy /balujemy w niedzilę do 20 czy 22 i tak to wygląda przykładowo .....pozatym jestemza biedny żeby 2 dni gości należycie napoić i dać żreć 😞 

 

no i chyba tyle zapraszam do dyskusji
aha co do miejscówki -wybaczcie ale sytuacja na forum jest taka że mam masę hejterów , wrogów , kapusi i innych dziwnych personów z którymi się nie trawię  więc nie podam publicznie dokładnego adresu , każdy dostanie w PRIV przed melo , generalnie okolice Zduńskiej Woli łódzkie

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na to nie mam wpływu 😞 palę śmieciami ile się da żeby lato było ciepłe i słoneczne ale narazie coś średnio jest.........maj miał być od początku gorący a narazie się nie zapowiada 😞

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że celem nadrzędnym tego tematu ma być brandzlowanie się przez kilka miesięcy postami a nie samo docelowe spotkanie. Słowem, będzie piętnaście stron tematu a na końcu z braku frekwencji odwołanie albo kilka osób przyjedzie się nawalić i tyle z historii spotkania😁😉

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że celem nadrzędnym tego tematu ma być brandzlowanie się przez kilka miesięcy postami a nie samo docelowe spotkanie. Słowem, będzie piętnaście stron tematu a na końcu z braku frekwencji odwołanie albo kilka osób przyjedzie się nawalić i tyle z historii spotkania
 

Wybierasz sie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tommo napisał:

Nie wiem gdzie, nie wiem kiedy, nie wiem po co i za jakie grzechy? 🙂

ja to pamiętam jak personalnie ty pisałeś że jeśli ktoś nie uczestniczy w wyborach i olewa wiadomości w TV to nie powinien się wypowiadać w temacie polityki

Więc po uj teraz i w tym temacie się odzywasz ??

  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, michoa napisał:

aha co do miejscówki -wybaczcie ale sytuacja na forum jest taka że mam masę hejterów , wrogów , kapusi i innych dziwnych personów z którymi się nie trawię  więc nie podam publicznie dokładnego adresu , każdy dostanie w PRIV przed melo , generalnie okolice Zduńskiej Woli łódzkie

No patrz! W innym temacie, całkiem nie tak dawno,  chwalił się ilu tu ma kolegów i koleżanek🤣 Chodzi jednak o coś innego. Kiedyś, będąc w okolicy, zboczyłem z drogi podjechałem zobaczyć  z ciekawości ten przybytek. Nie chce mi sie nawet tego opisywać, bo trudno znaleźć adekwatne słowa opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tommo napisał:

Napisałem że nie pojadę? 

 

44 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

Wybierasz sie?

36 minut temu, Tommo napisał:

Nie wiem gdzie, nie wiem kiedy, nie wiem po co i za jakie grzechy? 🙂

nie wiem jak można inaczej to zrozumieć

fakt że nie ożyłeś słów "nie pojadę" nic nie zmienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler bez kitu ale ty moglbys wbic 😄 ja za slaby zawoddnik jestem na 2 dni literat mowi ze do chlani tez szybkie zwloki takze 2 dni nie ma sensu drugi dzien delikatnie browarki na leczenie i tyle 😄 z poznania szlifiera to masz 1.5h drogi Maks nie 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dozyje 😄 już gleba była migacz się połamał ale jak coś spoko 10min jazdy 500zl 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2022 o 16:05, michoa napisał:

kiler bez kitu ale ty moglbys wbic 😄 ja za slaby zawoddnik jestem na 2 dni literat mowi ze do chlani tez szybkie zwloki takze 2 dni nie ma sensu drugi dzien delikatnie browarki na leczenie i tyle 😄 z poznania szlifiera to masz 1.5h drogi Maks nie 😄

A tak generalnie to co ci za różnica czy będą to dwa dni czy jeden ?? 😉

poza tym pamiętaj że praktyka czyni mistrza 😉  więc może teraz jesteś za słaby ale warto ćwiczyć 😉

Jak sam pisałeś "spanie w gruzach na podwórzu "  i może ciepła woda 🙂 To cała twoja inwestycja 😉

W dniu 10.04.2022 o 21:12, michoa napisał:

pozatym jestemza biedny żeby 2 dni gości należycie napoić i dać żreć 😞 

co tu ma bieda ??

przecież i tak goście przyjeżdżają ze swoją wódą żarciem itp (albo kupują na miejscu 😉

A wspierasz przy tym miejscowy biznes sklepikarski 😉

Jesteś patriotą 😉

A przy okazji da się naj....ć w piątek/sobota  i robić jako zwłoki a sob/niedziela bardziej lajtowo co by jakoś wrócić do chałupy 🙂

W dniu 11.04.2022 o 10:46, Tommo napisał:

Zdaję sobie sprawę, że w tym przypadku może to stanowić problem 😃

A ja zdaję sobie sprawę że w tym przypadku największy problem stanowi to że trzęsiesz gaciami żeby po pijaku ktoś tam nie zrobił afery osobie zaufania publicznego 😉

nie patrząc na  kontakty z prawnikiem 😉 więc jak znajdziesz odpowiednio dużego kolegę z którym będziesz mógł przyjechać to jest na to szansa . A jak nie to udasz że przecież od początku pisałeś że Cię nie będzie    😉😉

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...