Skocz do zawartości

ILE KILOMETRÓW MOŻNA WYKRĘCIĆ?


Rob Roy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl jaki opisałeś to motocykl torowy' date=' ale taki, którego przeszłości sprzedający nie chce ukryć.

Pozdrowienia![/quote']

 

Racja, tjunink to jedna sprawa, ale chyba potrafimy odróżnić alupodnóżki z larsona od podnóżków racingowych. Napisałeś o sprzęcie kupowanym często dla lub przez zawodnika, zapomniałeś natomiast o całej rzeszy amatorów, którzy się uczą i nie mają sponsorów, oni często mają sprzęty niewiele odbiegające od seryjnych, motocykle z klasy amatorskiej są tak samo skatowane (jak nie bardziej) jak z zawodowej. Co do ukrywania torowej przeszłości, to też jest sprawa względna ponieważ ktoś może ci mówić: "zobacz po jakim tjuninku, podnóżki i dźwignie zmiany biegów i hamulca z niemiec!!" Różnie bywa, oby się okazało że sprzęt stał przez 5 lat w szopie i teraz gościu go sprzedaje;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moto jeździłem od czerwca (wcześniej jeździłem tylko po serwisach) no i nie było mnie miesiac w wakacje to zrobiłem ponad 4 tysiaki

 

Ale czy da sie tak mało jeździć? owszem

 

Rok temu jak nie miałem prawka (ok listopada 2003) auto miało 3,5 roku i 13 tyś km na liczniku. Odkad ja zasiadłem ma 4 lata i 8 miechów i 26 tyś km :buttrock:

 

A mój tata przez ten czas zrobił ponad 200 tyś tylko w robocieciezarówką i po juz mu sie niechciało jeździc naszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile km robi sie motocyklem ktorym jezdzi sie tylko na torze?

8 tys km przez 4 lata?Wydaje mi sie troche malo,chyba ze ktos jezdzi sprzetem tylko w niedziele do kosciola:)

Ale moge sie mylic.

Ja odkad zmienilem sprzeta na wiosne zrobilem nim do wrzesnia ponad 12tys.

Jezdzilem w sumie tylko z Poznania do domu i z domu do Poznania raz w miesiacu,troche po Poznaniu,kilka razy nad morze jakies 200km ode mnie do Kolobrzegu i jeden wyjazd do Norwegii,gdzie moj sprzet stoi do dzis:(

Z tym , ze w tym czasie motocykl lacznie stal ponad miesiac w warsztacie (przeglady,wymiana miski olejowej i czekanie na czesci).Gdyby nie to przejechalbym duzo wiecej. :)

 

Pzdr

 

KACZOR

 

ZRX1100(obecnie stoi w Norwegii i czeka na swojego wlasciciela-czyli na mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja kupilem moja cb kiedy miala 4 tys mil(6 kkm),sprzet 5-cio letni.Kupowalem od goscia ktory mial ponad 5 dych i jezdzil czasem na przejazdzki za miasto.Czyli wychodzilo kolo tys km rocznie...Ja przez 4 miechy zrobilem nim 10 tys:)Szkoda ze z Kaczorem nie nawinalem ani kilometra:(A wlasnie-jak tam akcja ratunkowa Twojej Kawy?az szkoda zeby taki jebitny sprzet stal w tej zimnej(ale pieknej,pieknej) krainie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swoje moto jak mialo 2 lata i 1200km na liczniku (stalo sobie w studiu fotograficznym i tylko czasem wlasciciel zabieral Ja na spacery ;) , teraz ma 3 lata i 5500km. Wiec nie ma regoly, jesli stan motocykla potwierdza przebieg (moj byl w stanie salonowym, nawet lakier nie mial zadnych mikrorysek po myciu, czy polerowaniu, do tego ksiazka przegladow ze stosownymi wpisami) to mozna przyjac ze przebieg jest faktyczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Sprawdź czy motocykl nie nosi na sobie jakichś ciekawych patentów, czy jest wyposażony w stalflexy, nieseryjne tarcze hamulcowe, racingowy wydech, crash pady, amor skrętu, przyjrzyj się oponom, zajrzyj do książki serwisowej. Motocykl może nosić na sobie charakterystyczne uszkodzenia, nietypowe podnóżki i odważniki na kierownicy. Jeśli tego typu żeczy znajdziesz na motocyklu + krzywy stelaż czaszy to na 80% sprzęt był jeżdżony po torze. Tam nie osiąga się wysokich przebiegów.

 

tutaj zgodzić sie nie mogę. Mam u siebie amorek skrętu, pady i wydech sportowy mimo, że motocykl ani razu nie był na torze w Poznaniu. Pozakładałem te elementy aby zwiększyć bezpieczeństwo własne i szkody w motocyklu w razie np parkingowych gleb. Na przyszły sezon pojawią sie także stalówki w układzie hamulcowym a klocki juz od dawna mam racingowe. Wszystko poto aby na drodze motocykl poradził sobie w sytuacjach typowych dla toru. Czym różni sie gleba na torze od gleby na drodze? Tu i tu miło nie jest więc lepiej ich unikać (pomaga w tym amorek, dobre gumy, dobre hamulce) a w razie czego warto minimalizować straty (pady zawsze troszkę zmniejszają szkody a czasami pozwalają dokończyć wyjazd np na wakacje gdy z powodu szlifu w deszczu np po dupie dostaje pad a nie dekiel od sprzęgła).

Patenty torowe nie muszą świadczyc o torowej historii sprzetu!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znów widać ciekawą tendencje : "jak Ja robie w sezonie 10tys" to każdy kto zrobi 200km to kłamca i oszust lustracyjny. Sprzedałem w zeszłym tygodniu Ducati 996s z 2001r mojego kolegi z przebiegiem 2700km wszystko udokumentowane kupiec nie wierzył dopiero jak przyjechał na miejsce zobaczył sprzęta jak nowy i sterte dokumentów zmienił zdanie, mam jescze jednego znajomka co ma R1na maksie arrow wydech stalewe przewody złote podnóżki i Bóg wie co jeszce, juz drugi sezon ma 6 tys na niej to co też jest oszustem. Nie, to ludzie z siankiem nie koniecznie motonici w 100% kochający jednak motocykle. NIECH KTOŚ POWIE DLACZEGO NIE ??? Dlaczego nie mają się bawić w ten sposób dom pizzeria rondo i pod dom jak lubią ich sprawa. Trafiają sie sprzęty z małymi przebiegami nie katowane ale CUDÓW NIE MA jak mały przebieg i mała cena to lipa musi być hihi :)

Pozrawiam wszystkich 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...