Skocz do zawartości

Konserwatywne zloty


Incelariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Incelariusz said:

Hej,

wie ktoś może czy w Krakowie i okolicach są organizowane zloty motocyklowe, w których biorą udział tylko mężczyźni i na które nie mają wstępu te różne pierdziawki 125 ccm? Bardzo chciałbym wziąć udział w jakimś zlocie, ale boję się, że będę musiał przebywać z "motocyklistkami", którym się wydaje, że są fajne, bo jeżdżą na motocyklach albo będą mi pierdziały do ucha te malutkie motorki. Fajne by były takie konserwatywne zloty z dwoma kryteriami: (1) musisz być facetem i (2) wstęp dla motocykli co najmniej 400 ccm.

Kazdy jezdzi tym na zloty na co go stac.Jeden na wespie 125 a inny na hondzie cbr100rr.Na czym ty latasz ze sie tak wyginasz , hr2 kawasaki ?🤨

Spanerstwo i chamstwo z najwyższej polki do obrzydzenia.

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Taurus 61 napisał:

Na czym ty latasz ze sie tak wyginasz , hr2 kawasaki ?🤨

Też kawasaki ale gpz500. Mi nie chodzi o to, żeby ktoś miał drogie Moto tylko po prostu o przyzwoitą pojemność. Moja GPZ, gdy ja kupowałem była tańsza niż większość 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Incelariusz napisał:

Co jest nie tak z moim pytaniem? Każdy ma prawo dobierać sobie towarzystwo wedle uznania. Jeżeli nie chcę przebywać wśród "motocyklistek", bo uważam, że k0biety nie powinny mieć prawa, żeby wsiąść na motocykl to mogę szukać środowisk, do których k0biety nie mają wstępu. A to, że nie lubię "motocykli" 125 to chyba normalne. Ludzie, którzy jeżdżą takimi pierdziawkami z reguły są nudnymi i niewiele wartymi ludźmi.

Uważasz, że jeżeli kocham swoją dziewczynę i nie chcę, żeby związek się rozpadł to powinienem się leczyć? To zabawne.

Oczywiscie ze kazdy ma prawo dobierac towarzystwo wg wlasnego widzimisie..

ponoc w sopocie jest klub Faktoria…

powinno odpowiadac Twoim upodobaniom..

ew w afganistanie poczujesz sie u siebie…

 

ps. Wpdnij na tor np do poznania… zobaczysz jak kobietki potrafia jezdzic … smiem teierdzic, ze duzo lepiej od ciebie

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Croowab napisał:

Wpdnij na tor np do poznaniazobaczysz jak kobietki potrafia jezdzic … smiem teierdzic, ze duzo lepiej od ciebie

Po pierwsze do Poznania mam za daleko. Po drugie wierzę że są "motocyklistki", które jeżdżą lepiej ode mnie. Po prostu pisze, że sam fakt, że wsiadają one na motocykle jest już nieprzyzwoity i dlatego nie powinny tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minutes ago, Incelariusz said:

Też kawasaki ale gpz500. Mi nie chodzi o to, żeby ktoś miał drogie Moto tylko po prostu o przyzwoitą pojemność. Moja GPZ, gdy ja kupowałem była tańsza niż większość 125.

Nie wszystkich stac dodatkowo na prawko + wyposażenie na motocykl.Nie osadzaj Ludzi po tym co posiadaja.Chcesz byc akceptowanym przez innych , to akceptuj tez innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Taurus 61 napisał:

Nie wszystkich stac dodatkowo na prawko + wyposażenie na motocykl.

Jak kogoś na prawko nie stać to kupno motocykla to głupi pomysł. Jakie wyposażenie? Ja od wielu lat jeżdżę i mam tylko kask i rękawice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od litra, a najbardziej słuszna marka to suzuki w olejaku. A jak się ma jeszcze zaszczaną kamizelkę i zarzyganą brodę, to wtedy jest się dopiero hohoho...

gpz500, no proszę cię...

Masz tatuaż?

W sensie dziarę. No chociaż tymczasową z henny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, grizzli napisał:

Od litra, a najbardziej słuszna marka to suzuki w olejaku. A jak się ma jeszcze zaszczaną kamizelkę i zarzyganą brodę, to wtedy jest się dopiero hohoho...

gpz500, no proszę cię...

Masz tatuaż?

W sensie dziarę. No chociaż tymczasową z henny.

I nie zapominaj o bialych napisach na oponkach 🤣

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pawian.

Ale pawiany nie jeżdżą chyba.

Teraz, jonaszko napisał:

Skoro się nudzisz, to może odpowiesz na pytanie jakie zadałem w temacie o polityce? Przecież nie lubisz rudego emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

Odpowiem, owszem, jak Jeszua przybije zakład w wirusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...