Skocz do zawartości

Też się pochwalę


MaxStone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Agnes85 napisał:

Damian85 - wykrakałeś wczoraj przydzwonił we mnie z impetem facet oplem...na szczęście ja i dziecko bez żadnych obrażeń. Ja nie wiem, korek jak cholera ulica jedna z głównych w Poznaniu , ciągle prosta i do takich rzeczy dochodzi...

Dobrze że jesteście cali. Nie spiesz sie z wyceną. Negocjuj, pisz pisma, można całkiem dobrze zrekompensować sobie nerwy i czas stracony.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agnes85 napisał:

Co do Moto oczywiście kupuj co Ci się podoba ja na ducati bym się nie zdecydowała, ....

Ja miałem 4 .. a nie 5. Gdybym jeździł po ulicach to pewnie nadal by jakies ducati stało w garażu.

2 godziny temu, Agnes85 napisał:

..ale każde  Ducati ładnie wygląda 😉

jesteś tego absolutnie pewna??? 😄

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym modelu pomyślałem. Multistrada podobno jeździ świetnie, ale za cholerę bym nie chciał mieć tego wynalazku w garażu. Taka Multipla. A co do awaryjnosci Ducati to nie mam pojęcia. Ale taki cafe racer dla odmiany od HD mnie korci. Nie zawsze chce mi się wyprowadzać tę hamerykańską kobyłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Agnes85 napisał:

Damian85 - wykrakałeś wczoraj przydzwonił we mnie z impetem facet oplem...na szczęście ja i dziecko bez żadnych obrażeń. Ja nie wiem, korek jak cholera ulica jedna z głównych w Poznaniu , ciągle prosta i do takich rzeczy dochodzi...

Takie rzeczy dzieją się zawsze wtedy, gdy się tego w ogóle nie spodziewasz!

Git, że Polówka dała radę. Teraz masz okazję w końcu kupić tą swoją rakietę, ci to ma szybciej od Polo jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Croowab napisał:

Ja miałem 4 .. a nie 5. Gdybym jeździł po ulicach to pewnie nadal by jakies ducati stało w garażu.

jesteś tego absolutnie pewna??? 😄

 

No dobra...Nie wszystkie...przekonałeś mnie...😉 panigale jest bardzo ładna monster ładny reszta bee 😅

Tą Multistrada jest brzydka...jak dla mnie...ale może świetnie się prowadzi 😊

7 godzin temu, Tommo napisał:

Dobrze że jesteście cali. Nie spiesz sie z wyceną. Negocjuj, pisz pisma, można całkiem dobrze zrekompensować sobie nerwy i czas stracony.

No na szczęście ja to pikuś ale pierwszy wzrok to na Szymonka, ufff dzięki za troskę. 😙 Co do odszkodowań itd...pozostawiam to swojej drugiej połówce ale gdybym potrzebowała pomocy to napewno się odezwie 😁

 

27 minut temu, Damian85 napisał:

Takie rzeczy dzieją się zawsze wtedy, gdy się tego w ogóle nie spodziewasz!

Git, że Polówka dała radę. Teraz masz okazję w końcu kupić tą swoją rakietę, ci to ma szybciej od Polo jeździć. 

Kurde no....😅 tyle razy miałam możliwość komuś walnąć bo baaardzo wymusza pierwszeństwo ale ze względu na małego się nie odważyłam a tutaj stoję sobie stoję i łubudubu. Ale grunt że jest ok i mały nie boi się jeździć autem bo trochę beksał wystraszył się biedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kiler napisał:

Nie . Teraz robią tak żeby się szybko po gwarancji  (i kosztownie zepsuł)

A skąd to wiesz, kiler?

Ile nowych aut zepsuło Ci się od razu po gwarancji?

50 minut temu, Agnes85 napisał:

Kurde no....😅 tyle razy miałam możliwość komuś walnąć bo baaardzo wymusza pierwszeństwo ale ze względu na małego się nie odważyłam

Ta myśl jest bardzo interesująca!

Mówisz, że ze względu na bOMbelka się nie odważyłaś?

KaRRRRamba!

Dobra jesteś! 😄

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kiler napisał:

Nie . Teraz robią tak żeby się szybko po gwarancji  (i kosztownie zepsuł)

Żadne moje auto nie ma już gwarancji i nic się nie popsuło 🙄

Kawasaki tez rok jeździłem jeszcze po gwarancji i nic, zero awarii.

Wiesz może co źle robię?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Damian85 napisał:

A skąd to wiesz, kiler?

Ile nowych aut zepsuło Ci się od razu po gwarancji?

Sąsiada bravo, kupiony przez niego w salonie w 2017 roku . W październiku 2020  maglownica do wymiany

Seat altea . kupiony w sieci dealerskiej jako trzyletni. Po pół roku wysypały się pompowtryski

Wujaszka Volvo XC90 odebrane jako nowe w salonie , pojeździł 10 dni 😉 zabity cały układ chłodzenia co spowodowało konieczność wymiany silnika a nie wiadomo co ze skrzynią bo sprawa się ciągnie 😉

A3 TSI równo rok po gwarancji zaczął łykać olej  w ilości 1,5 l na 1000 km . Zabite pierścienie  tłokowe (wada praktycznie każdego TSI )

To przykłady tylko z ostatniego OKOŁO roku

jest ich więcej ale to chyba wystarczy

12 minut temu, Tommo napisał:

Wiesz może co źle robię?

Sprzedajesz motocykle którymi sam boisz się jeździć bo mają silnik zmieniony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian tylko Omega B LPG. Wszystko inne psuje się na potęgę zaraz po gwarancji.

Ale zaraz...coś mi tu nie pasuje. Można sobie przedłużyć gwarancję nawet do 7 lat. Skąd inżynierowie i konstruktorzy wiedzą że dany egzemplarz nie dostanie dłuższej gwarancji i bedzie naprawiany na koszt producenta? Może kiler wie, on wie wszystko...

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kiler napisał:

Tomciu piszesz bzdury jak potłuczony 😉

Dealer zaproponował mi przedłużenie gwarancji o kolejne 2 lata w Kawie za 1200 zł. Miałem to wziąć bo cena śmieszna a 2 za 2 lata spokoju ale się spóźniłem. Finalnie dobrze wyszło bo była całkowicie zbędna. W Porsche obecnie można wydłużyć odpłatnie gwarancję do aż 10 lat! Co ty na to kilerku i jak się ma to do twoich "teorii"?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...