Skocz do zawartości

Też się pochwalę


MaxStone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Myślę, że nie ma nic niestosownego na (haha) motocyklowym forum, że dyskusja dotyczy pewnych (wprawdzie w tym przypadku elementarnych - hahaha) kwestii związanych z technologicznymi prawidłami. 

Cieszymy się Twoim szczęściem i dla ułatwienia dodam, że czytanie nie jest obowiązkowe...

tumblr_p1blogeqaF1s112kao1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, F.I.P. Berek napisał:

Dzień dobry. Myślę, że nie ma nic niestosownego na (haha) motocyklowym forum, że dyskusja dotyczy pewnych (wprawdzie w tym przypadku elementarnych - hahaha) kwestii związanych z technologicznymi prawidłami

 

 

z czym?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, QH_ napisał:

Dzien dobry. Zmęczyłem sie czytaniem. Jakie ma znaczenie jaka moc czy moment i czy na silniku czy na kole? Dla mnie np ważne jak motocykl jedzie. Moja bawarka przed strojeniem nie nadążała za dukatami i nową R1 a na programie Yoshimury nadąża. Nawet nie wiem ile teraz ma koni bo co to wniesie do jazdy?

Dobry wieczór 😁 lepiej wiedzieć ile ma się kuni co by nas ta moc w sprzetach nie zmogła 🤣😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, F.I.P. Berek napisał:

Ok - hahaha - zasadami techniki/mechaniki... Lepiej ?

lepiej 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...