Skocz do zawartości

Szerokosc tylnej gumy, a skrecanie


Simon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fiu, Fiu.... Simon, widze, ze zabrales sie za Maxa nie na zarty... :lol: . Co do tej felgi samochodowej.... rowniez widzialem tego Maxa, wyglada naprawde cool. Nasz wspolny znajomy "K" nawet go ujezdal, wiec jak chcesz opini na temat skladania sie w zakrety zadzwon do niego. Z tego co pamietam, powiedzial, ze to juz przerost "formy nad trescia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie - gdzie widziales przody w tej kasie ? 8O Ja bardziej przegladam niemieckiego E-baya i tam dokonuje wszystkich zakupow. Jakbys kiedys widzial jakas konkretna okazje, to daj znac na priv'a! Dzieki z gory !  :buttrock:  :mrgreen:

okazji nie ma jedziesz na pierwszego lepszego szrota salvage w usa i zawesze jakis ups jest albo od gixxera albo od r1 i ceny zazwyczaj oscyluja bez koła i tarcz w granicach 250-300$

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio czytalem, ze ZX12 R 2005 ma juz standartowo 200 z tylu. Tendencja jest wiec do obnizania i poszezania tylniego laka. To moze swiadczyc, ze sa one bezpieczniejsze. Ja mialem 190 najpierw a pozniej 180 i nie bylo roznicy (przy moich niewielkich predkosciach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moi drodzy z oponami jest jak z penisami im większy tym lepszy ale oczywiście bez przesady więc jeśli facet bzyka kobietę to do motocykla załóż oponę motocyklową a jak zdecydujesz się na gumę od auta to będzie to wyglądało jak kobieta kopulująca z psem – ohydnie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Simon dobrze prawi z maxem. Japońce dobrze pomyśleli z tymi maszynami ale jeśli chodzi o koła i zawiasy to dali dupy. wiem to bo mam FZXa czyli tzw mniejszego Vmaxa. Koło 15 balon z tyłu i 16 z przodu to po prostu porażka jak już wkładali sporotwy silnik do tego moto to mogli tez pomyślec o właściwościach jezdnych a nie tylko o stzrale spod świateł, nie mówię już o tym, że na koło 15 po prostu nie ma sportowych gum sa jedynie chopperowe balony. Dlatego chcę wstawic 17tki. Tylko nie prawic mi tu ze zamiast zmieniac kola to zmienic moto bo ubije... :twisted:

 

Simon wiem że są zakłady robiące taki trik że z 15tki czy 16tki zrobią Ci 17tke i nie tracisz przy tym pierwotnego klimatu moto. ale to tez troche kosztuje.

PZDR

 

P.S. Jak ktoś ma cały rear end od XJRy to da znac na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR, a czy nie dopasujesz kół od jakiejś FZR-y? Są popularne zarówno u nas jak i w niemcowni. Zdaje się że nawet były na allegro.

 

Wiem, że nie powiniennem ale... zdecyduj się, czy chcesz choppera (to zostaw jak jest tylko zdław go o połowę) czy prawdziwy motocykl (to zmień moto!)...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, jesli chodzi o koła to dałoby się coś wykombinowac, kolo z TDM wchodzi do mojego wahacza jak złoto 160 na nie wchodzi i już 17-tka. Jak z kołami od FZRy to nie wiem ale wiem że też się da. Wkładają też od ZZR 1100 i całe tyły z XJRy. Jakbym chciał miec choppera to kupilbym Virago, FZXowi jednak do nich daleko... A tak to zmienię kółko i nic mi nie brakuje, bo jestem zadowolony z tego motocykielka.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...