Skocz do zawartości

Tor Poznań mój on board


Rekomendowane odpowiedzi

I pięknie, gdyby wszyscy kierowcy jeździli po torach, to przynajmniej by wiedzieli czego się mogą spodziewać po swoich autach i swojej ułańskiej fantazji.

@Tommo, a jakbyś tak przy hamowaniach w zakrętach wcześniej zaczął zrzucać biegi, aby trzymać cały czas silnik na wyższych obrotach - jak myślisz, nie byłoby troszkę płynniej i szybciej wyjść zakrętu?

Może to wrażenie z filmu, ale chyba przy dojazdach do apexu wygląda jakby obroty były nisko. Nie widać licznika, ciężko powiedzieć. Zgaduję po decybelach w kabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damian85 napisał:

 

@Tommo, a jakbyś tak przy hamowaniach w zakrętach wcześniej zaczął zrzucać biegi, aby trzymać cały czas silnik na wyższych obrotach - jak myślisz, nie byłoby troszkę płynniej i szybciej wyjść zakrętu?

Może to wrażenie z filmu, ale chyba przy dojazdach do apexu wygląda jakby obroty były nisko. Nie widać licznika, ciężko powiedzieć. Zgaduję po decybelach w kabinie.

Generalnie jeśli chodzi o dobór przełożeń do zakrętów wydaje mi się, że było całkiem ok. Tam chyba w dwóch zakrętach przejechałem spokojniej, coś mnie zdekoncentrowało wtedy. Zauważyłem że im bardziej myślę/kombinuję jak pojechać żeby było szybciej, tym słabiej to wychodzi. Trzeba trzasnąć sporo kółek i wtedy wpadasz w taki fajny rytm jazdy gdzie wszystko fajnie wychodzi. Ja musiałem studzić hamulce bo miałem słaby płyn i pedał robił się z gumy co powodowało, że traciłem pewność jazdy.

Znajomy tak skończył jak mu heble osłabły:

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

Renooo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żółty? 😍

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tommo napisał:

Agnes... Food truckiem na tor. To byłby challenge ciekawy 😄

 

to nie food truck'i ale różnica minimalna... od 4 minuty...fakt, chyba bym się pochylała do przodu jakby było pod górkę 😉 ha ha ha na bank bym miała glebę na bok...ale fakt było WESOŁO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...