Skocz do zawartości

Boardtracker.


F.I.P. Berek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to tu kończy się ta historia... Boardtrackera sprzedałem mniej więcej rok temu.Przez kilka miesięcy poprzedzających decyzję, nie posunąłem się w pracach - zastój miałem też w zakupach części do Esencji - z założenia sprzedaż jednego projektu miała wspomóc drugi (i tak też się stało). Miałem też zaplanowaną przeprowadzkę do nieco mniejszego metrażu...

Boardtrackera kupił ode mnie Rene Nijdam - parę jego motocykli prezentowano w BigTwinie, a w 2010 roku jego projekt triumfował w europejskim AMD Championship.

Ostatnie zdjęcia do aukcji i nowy właściciel.

52.jpg

53.jpg

54.jpg

55.jpg

pobrane (7).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś nas tu skołował. Ja myślałem, że to "relacja na żywo" i aż dziwiłem się, że tak szybko postępuje do przodu. A tu okazało się, że to "nostalgiczne wspomnienie". Jak bym wiedział nie wyskakiwał bym z radami i uwagami. Szkoda, że nie zobaczymy sprzętu w ruchu. Następnym razem uprzedź, że coś jest ciągle w realu a nie już w wirtualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry - ale tak właśnie myślałem, że jak napiszę, że projekt już nie w moich rękach to żadnych komentarzy nie będzie... Tak, że dzięki właśnie za uwagi 🙂, bo jakoś na tym forum motocyklowym (jak by nie było) dyskutowanie o motocyklach jakoś mało popularne jest (taka obserwacja 😕).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, a wynika to z tego ze o motocyklach zesmy sie tu nadyskutowali przez te kilkanascie lat do syta. Jak dla mnie i niektorych innych "uzyszkodnikow" to w tym roku minie 18 lat pobytu i dyskusji na forum, gdzie przez pierwsze 15 lat wypowiadalem sie prawie wylacznie w tematach technicznych. Od 3 lat to sie dla mnie zmienilo, bo i ilosc tematow technicznych powoli sie zmniejszyla, a moje zainteresowania motocyklowe juz od dawna zwiazane sa tylko z motocyklami i historia angielskiego przemyslu motoryzacyjnego, glownie z historia konglomeratu BSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ten projekt swietnie i dokladnie wpisuje sie w konstrukcje z lat 20 tych, jezdzace na torch drewnianych w Stanach i Europie.

Ma dla mnie jedna zasadnicza wade, brak jakiejkoliek wartosci uzytkowej bo zniknal sport ktory te motocykle wykorzystywal a motocykl ( moze nieprawidlowo ) pozostal dla mnie przede wszystkim sprzetem uzytkowym, czyli musi byc zdolny do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Trafiłem na prawie identyczny prędkościomierz jaki miałem w opisywanym projekcie ( tyle, że wyskalowany tylko do 60 km/h)... Napęd na pasek, zerowy przebieg, lata 30te... Kupiłem - na razie na półkę (może kiedyś temat powróci)...

P1013743.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...