Jump to content
Agnes85

Gdzie to jest...

Recommended Posts

Ech... no napiszę tak. Zasadniczo wiadomo co robię, więc wstawić fotę z Antarktydy to pestka, z Fiji też mam na przykład, ale to nie o to właśnie chodzi. Chodzi o to żeby ładne miejsca u siebie w domu znajdować   (fotki są z Karkonoszy właśnie, 5km od domu).
A zazdrościć? Oj dziewczyno... ja naprawdę bym chciał już więcej nie podróżować daleko ( z wyjątkiem wyjazdów na narty ). Bo się napodróżowałem.... zbyt dużo nawet. Także ostrożnie z tymi założeniami że "nikt tam z forum nie był"... tutaj różni ciekawi ludzie są.. A że póki co krótko na forum jesteś, to pewnie jeszcze nie doczytałaś. Ale spoko, wszystko przyjdzie z czasem 
Limo - specjalnie dla Ciebie - lodowce. Mała podpowiedź - nie w Europie.

DSCF2371.thumb.jpg.11d5a486c30cd7993dcee3c92649edce.jpg
DSCF2912.thumb.jpg.01af04620651b5fe141a441d2d60b370.jpg
No i wycieczkowcem można tam doplynac

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Wiecie co...!?

Nie wiem co wy wszyscy tacy ciągle na nie, niezadowoleni z życia itd...marudzicie, narzekacie, ciągle się coś nie podoba...A żyjemy raz no chyba że ktoś bardzo wierzy w reinkarnację ale to i tak podobno byśmy chyba nie pamiętali że kiedyś żyliśmy...

Ja znam samych pozytywnych motórzystów więc uśmiech proszę 😁😁😁

Generalnie to zostałam już tutaj potraktowana jako bot, esbek, panna która chce zabłysnąć, panna której brakuje bolca (jak coś pominęłam to proszę mi wybaczyć ) i jakoś nie narzekam...wesoło mi a Wasza kreatywność jest imponująca.

Edited by Agnes85

Bo to forum podstarzałych malkontentów jest. Kiedyś gadali o dupach, teraz już tylko polityka teorie spiskowe i gówno burze. Jedyna nadzieja w takich jak Michoa, ale to też już sama widzisz, że nie ma łatwo i musisz pokombinować żeby do niego trafić.

--
Ups, się czy to wysłało?

Pominęłaś: Chwalipięta 🙂

Luz, nikt Ci nie chce popsuć radości z wycieczki, chodzi o to, że subiektywnie ma ona dla Ciebie dużą wartość, ale obiektywnie już nie musi (w sensie dla innych), a to tak trochę przy okazji chciałaś nam narzucić.

Ale w jednym przyznaję racje: fajnie jak można realizować swoje marzenia.

3 godziny temu, Agnes85 napisał:

Kurczę, mój znajomy ciągle namawia mnie na pobyt w Karkonoszach w Chatce Wielkanocnej...to dopiero chelenge...🙃

Wielkanocna to maleństwo. Za młodu sporo bywałem w Chatce pod Śmielcem - w porównaniu z Wielkanocną to luksus 😄 

Jak dla mnie Karkonosze są the best, ale ja nie jestem obiektywny 😜

A mi się podoba 🙂, żaden ze mnie malkontent, bezrobotny jestem bez perspektyw na pracę obecnie, to sobie motongiem śmigam! 

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

6 hours ago, Buber said:

Limo - specjalnie dla Ciebie - lodowce. Mała podpowiedź - nie w Europie.

To stawiam na Kanadę 🙂

4 hours ago, Agnes85 said:

Generalnie to zostałam już tutaj potraktowana jako bot, esbek, panna która chce zabłysnąć, panna której brakuje bolca (jak coś pominęłam to proszę mi wybaczyć ) i jakoś nie narzekam...wesoło mi a Wasza kreatywność jest imponująca.

Jeszcze złodziejka-ukrainka 😆

Why... So... Serious

6 godzin temu, Limo napisał:

To stawiam na Kanadę 🙂

Blisko, ale nie to - Alaska. Panoramka to Laughton Glacier, a łoję w lodzie Mendenhall Glacier. 😜 

• Upvote 1

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 

Ee tam, przecież człowiek nie zwiększa emisji CO2, a poza tym CO2 nie wpływa na klimat, więc nie ma się co martwić! 🙂

Co prawda naukowcy tak nie twierdzą, ale jak wiemy, naukowców nie należy słuchać. Bzdury gadają bo korporacje ich kupiły, więc spoko, można śmigać!

No właśnie. Bo wiedzę to o dupę potłuc, grunt żeby WIERZYĆ! Miliony wierzących nie mogą się mylić, nie? 😉 

Gdy tylu ludzi pochwala to samo, wtedy łatwo jest dojść do wniosku: jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić!

Waldemar Łysiak, Statek

13 godzin temu, kakmar napisał:

Bo to forum podstarzałych malkontentów jest. Kiedyś gadali o dupach, teraz już tylko polityka teorie spiskowe i gówno burze. Jedyna nadzieja w takich jak Michoa, ale to też już sama widzisz, że nie ma łatwo i musisz pokombinować żeby do niego trafić.

--
Ups, się czy to wysłało?

No i tu sie z Toba zgadzam...

to juz forum polityczne .... dlatego wielu ma tego dosyc i.... zapomina

wielu siedzi tu i tylko marudzi.. no chyba ze jakas bialoglowa wrzuci zdjecie to .. poleci slina.. i tyle...

ech... marudy!!!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

18 minut temu, Croowab napisał:

No i tu sie z Toba zgadzam...

to juz forum polityczne .... dlatego wielu ma tego dosyc i.... zapomina

wielu siedzi tu i tylko marudzi.. no chyba ze jakas bialoglowa wrzuci zdjecie to .. poleci slina.. i tyle...

ech... marudy!!!

eee tam, na skutery sie po przesiadali i stąd to marudzenie😁

25 minut temu, jonaszko napisał:

eee tam, na skutery sie po przesiadali i stąd to marudzenie😁

Gorzej...na rowery elektryczne...😉😂

57 minut temu, Agnes85 napisał:

Gorzej...na rowery elektryczne...😉😂

Czemu zaraz gorzej? Fajna zabawa, polecam, ale motocykl zostaje ma się rozumieć.

Audi Sport