Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2020


motoivan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Croowab napisał:

Jestem ciekaw jak poradzi sobie AM.

chcialbym zobaczyc wiecej ducati na podium i wiecej pstryczkow w nosa MM.

jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili 😀


Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzo został testowym zawodnikiem Yamahy a team nie wyklucza że Jorge dostanie dziką kartę i będzie brał udział także w wyścigach. Quartararo natomiast podpisał dwuletni kontrakt na występy w fabrycznym zespole Yamahy od sezonu 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge Lorenzo w Yamasze. Moim zdaniem to najlepsze info tego roku. Dodatkowo fakt podpisania kolejnej umowy na starty Vinalesa i Quartararo dodaje pikanterii. Rossi na wylocie. Ciekawe jaką podejmie decyzję co do swojej przyszłości. Moim zdaniem powinien ustąpić miejsca młodym i dołączyć do zespołu testowego 😄 Nadszedł czas na młodych...

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 14:22, Croowab napisał:

Natalia no co Ty!!

1 multipaskuda nie jest taka brzydka 🤣

Podobno I multistrada to miała być Multipla, tylko projektantowi nie wystarczyło serwetki.

1 godzinę temu, PeterQ napisał:

Jorge Lorenzo w Yamasze. Moim zdaniem to najlepsze info tego roku. Dodatkowo fakt podpisania kolejnej umowy na starty Vinalesa i Quartararo dodaje pikanterii. Rossi na wylocie. Ciekawe jaką podejmie decyzję co do swojej przyszłości. Moim zdaniem powinien ustąpić miejsca młodym i dołączyć do zespołu testowego 😄 Nadszedł czas na młodych...

Biorąc pod uwagę, w jakiej Lorenzo był ostatnimi laty formie, to nie wiem co w tym dobrego dla Yamahy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurła ... myślałem o rzędówkach :d

Nowa opona może sprzyjać rzędówkom bo ma wiecej trakcji, lepsza na wyjściu (wg morbideliego) i gorsza na wejściu (wg crutchlowa). Stąd jakby moje daleko idące wnioski.

KTMa i Aprilli nie biorę pod uwagę, bo z uwagi na staż i wielość zmian w motocyklu się nie liczą tutaj dla mnie.

No ale to moja opinia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze pozytywy z opon kazdy zawodnik wykorzysta odpowiednio.

Wiem, ze myslales o rzedowkach;)

yamaha jest zadowolona ale ducati tez powinno dobrze wykorzystac ta opone bo im zawsze brakowalo przyczepnosci na wyjsciu ze wzgledu na moment..

 

Sezon sie zbliza... 

mysle, ze w pierwszym wyscigu zibaczymy kto wyciagnal wnioski i popracowal nad swoja technika/sprzetem itp

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...