Skocz do zawartości

kupię jakiegoś gruzo ściga /sporta stunt psa


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

krótko zwięźle i na temat

kupię jakiegoś gruzo ściga , potrzebuje silnik na projekt ale chce całość żeby potem nie polować na jeden kawałek kabelka który mi brakuje w związku z tym chce coś co byle jak ale jedzie o własnych siłach

papierów mieć nie musi może mieć kwadratowe koła , brak plastików , wycieki z lag itp najważniejsze żeby silnik był na chwilę obecną w pełni sprawny i najchętniej coś średnio jebliwego do czego można kupić części ( czyli np stara cbr 600 , vfr 750

może być po strzale w drzewo albo grubym szlifie byle dało się przejechać kawałek sprawdzić czy skrzynia i silnik są ok

 

do max 1100 zł

miałem pełno propozycji ale wszystko poszło niektóre serio niezłe ( fzr 1100 jadąca paląca nawet z papierem za 1100 , cbr 600 po lekkim strzale w drzewo , papiery można bło się przejechać nawet tylko zawracała po puszczeniu kierownicy ) ale wszystko gdzieś wymiotło ktoś coś ?

 

chce coś mocnego żadnych gs500 czy xj600 .....stunt pies też wchodzi w grę przyda się zębatka tył byleby silnik jeszcze nie klepał panewką i brał oleju tyle że nadąże dolać :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

krótko zwięźle i na temat

kupię jakiegoś gruzo ściga , potrzebuje silnik na projekt ale chce całość żeby potem nie polować na jeden kawałek kabelka który mi brakuje w związku z tym chce coś co byle jak ale jedzie o własnych siłach

papierów mieć nie musi może mieć kwadratowe koła , brak plastików , wycieki z lag itp najważniejsze żeby silnik był na chwilę obecną w pełni sprawny i najchętniej coś średnio jebliwego do czego można kupić części ( czyli np stara cbr 600 , vfr 750

może być po strzale w drzewo albo grubym szlifie byle dało się przejechać kawałek sprawdzić czy skrzynia i silnik są ok

 

do max 1100 zł

miałem pełno propozycji ale wszystko poszło niektóre serio niezłe ( fzr 1100 jadąca paląca nawet z papierem za 1100 , cbr 600 po lekkim strzale w drzewo , papiery można bło się przejechać nawet tylko zawracała po puszczeniu kierownicy ) ale wszystko gdzieś wymiotło ktoś coś ?

 

chce coś mocnego żadnych gs500 czy xj600 .....stunt pies też wchodzi w grę przyda się zębatka tył byleby silnik jeszcze nie klepał panewką i brał oleju tyle że nadąże dolać :D

Podłączam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za 3k to można przebierać, sam swojego gruza sprzedałem za 2700, ale za 1100 to ciężej (ale nie niemożliwe, zima idzie więc może może).

 

właśnie ja wychodziłem z założenia że jak latem ego pełno to zimą jeszcze więcej -no i wychodzi odwrotnie bo skończył się sezon wszystko znikło a mózecie się śmiać ale serio było z czego wybierać do 1200 zł i masa kompletnych moto z papierem nawet ....

 

A coś takiego? https://sprzedajemy....ea9f-nr57154715

Cena za sam silnik ale można odpalić więc nie kupujesz kota w worku.

 

no blisko , aczkolwiek każdy mi mówi że to seriop jest ku**ewsko mocne i wbrew temu co pie**olą na buggy forum , ciągnie z dołu jak sasha grey w szczycie kariery i lepiej zbastować na 600-750 w okolicy 100KM to nie będe szukał kawałów przegubów po pierwszym strzale ze sprzęgła :D

 

 

bugietę

 

pierwotnie miało to trafić do biedaupierdalatora z kaszlaka ale buda i reszta gruzuje się w takim tempie że może nie dożyć silnika :D

na budowanie dobrego buggati z silnikiem moto jestem za cienki w uszach , h*jowo spawam , mam tokarkę do plastiku , wiertarkę stołową do drzewa i budując jeden projekt z 126p poległem totalnie ( męcze go ponad rok , hajsu poszło a wyszedł gniot na max ) ale na olx idzie czasem kupić buggy z silnikiem moto z zajechanym piecem i wtedy kasa jest przyjemna , albo niedokończony projekt i prędzej w to bym uderzał :D

może jeszcze jakiś gokart :D ? quad z takim piecem też byłby wesoły :D

 

marzy mi się bugieta z takim piecem nie powiem :D

 

dlatego szukam w miarę perspektywicznego silnika do którego nie będzie jak do mojej trx450r że zwqykłej cewki zapłonowej nie mogę dostać no i coś rokującego na niejebliwe ( każdy mnie np ostrzega przed hondą VF a mam jedną propozycje po taniości )

 

podjechać będe mógł i tak naprędzej pierwszy weekend listopada ( a to znowu akcja znicz , wypadki , korki , dramat szekspira na drogach ) więc nie pali się ......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...