Skocz do zawartości

Honda cbr 1100xx brak mocy


Artek28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledze Bimbak i. Adam z ostatniego postu chce podziekowac szczegolnie za podpowiedzi bo to wszystko poskutkowalo w 100%..i innum molega eowniez oczywiscie za dobre checi...

Mianowicie...

Mam elektroniczny nieorginalny zegar....ale..za chwile powiem co zrobilem...

Pierwszy bieg 115k/h i lekkie dlawienie,przyspieszenie niesamowite ,poniewaz opisuje to wlasnie po jazdzie testowej ro wszystkiego nie zdazylem zauwazyc ale na 3 biegu bylo 160-180km/h moze koledzy z xx a moga sie wypowiedziec w tej kwesti czy to tak powinno byc czy moze raczej moj zegar nie jest zayncheonizowany dokladnie,ale poprostu zrzuca mnie z siedzenia:)))..

Teraz co zrobilem....

Nie jestem pewien do konco co...ale...

1.....Odblokowalwm jeden wlot filtra powietrza krory byl czesciowo zatkany dorobionym kawalkiem "blaszki".

2..Podlaczylem (1 z dwoch) przewodow odmy ktory byl oslaczony....

3.uszczelnilem przwod ktory jest na prawej czesci gaznika okolo 5cm.i oskrecilem jakis maly zawoek ,przeczyscilem,przedmuchalem...

Che

Chce podziekowac wszystkim za porady i jestem bardzo wdzieczny wszystjim rtm ktorzy mieli chec kkiknac w tel. Lub komp.

Jestem zwyczajnie zaskoczony ze taki moto jak moj moze fenerowac taka moc...

Jeszcze raz dziekuje wszystkim i pozdrawiam

 

A ta moc jezt blisko 167kw.czyli jak dla mnie rakieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma sprawy. Hondy z tamtego okresu mają skomplikowany układ podciśnień który dodatkowo miesza się z układem odmy. Jak ktoś tam grzebie bez pojęcia to łatwo narobi bigosu, którego potem nie potrafi odkręcić. Pewnie nie było łatwo dojść co jest co, ale ważne że się udało.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...