Skocz do zawartości

Motocyklem na Pol'and'Rock Festival (Woodstock) Kto jedzie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sory Staszku, pomyliłem z wpisem przy Twoim awatarze. Wszystkie imprezy niestety tak kończą. Tam gdzie ludzie dziko się bawią zaraz wpadają sponsorzy dla których wiadomo, liczy się tylko $ a nie klimat. Z woodstockiem też kiedyś było inaczej, uważam fajniej. Teraz Play, Lech robi co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

To już nie był by Woodstock. Poza tym obawiam się, że ociemniony piwem nie znalazłbym hotelu 8/

 

 

 

 

chyba nie zrozumiałeś sarkazmu

to może napiszę jasno - nocowanie w toi campie za grube hajsy i zostawianie motocykla na podwórku to dla mnie już nie jest woodstock ;) - to na tym samym poziomie co hotel w mieście

 

 

 

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem:) Kiedyś sypiałem w lesie, teraz chyba bym się już na to nie zdecydował. Bilety w przedsprzedaży do toycamp kosztowały około 130zł. Jak dla mnie to niezbyt wiele za wodę i czysty kibel:) Rozumiem oczywiście młodszych i tych którzy wolą prawdziwy survival;)

Sam motor jeśli stanie na prywatnym podwórku, spowoduje, że będę spokojniej przechylał kolejne piwo. Sama podróż PKSem z Kostrzyna na pole to dla mnie jak co roku wielka frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem:) Kiedyś sypiałem w lesie, teraz chyba bym się już na to nie zdecydował. Bilety w przedsprzedaży do toycamp kosztowały około 130zł. Jak dla mnie to niezbyt wiele za wodę i czysty kibel:) Rozumiem oczywiście młodszych i tych którzy wolą prawdziwy survival;)

Sam motor jeśli stanie na prywatnym podwórku, spowoduje, że będę spokojniej przechylał kolejne piwo. Sama podróż PKSem z Kostrzyna na pole to dla mnie jak co roku wielka frajda.

 

Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy ale właśnie robisz z siebie takiego gapia, którzy to zabili zlot w Polanowie :/

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym sensie, bardziej w takim że podjeźdżasz autobusem na miejsce i przechadzasz się po terenie. Niby jesteś motocyklistą ale nie jesteś częścią zlotu. Tak ja to widzę. Bez urazy :)

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc źle to widzisz:) Przecież woodstock to nie zlot motocyklistów. Motocykliści są częścią tego festiwalu tak jak inne grupy.

Urazy nie czuję ;) Motocykl ma przewieźć mi dupę na miejsce.

Ponieważ nie będę w moto wiosce, będę spokojniejszy kiedy zamiast w ogólnym parkingu będzie stał na prywatnej posesji. Gdyby nie ludzie z którymi będę tam przebywać, z pewnością dołączyłbym do grona w moto wiosce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhhhh... Zloty w Polanowie to było to..... RG co to dopadłem ładną i miała by torowa tam zarżnąłem w błotku ;)... ale zloty trzodowe były przednie jak Irek robił...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...