Skocz do zawartości

Motocyklem na Pol'and'Rock Festival (Woodstock) Kto jedzie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, kto w tym roku wybiera się na Woodstock? Po raz pierwszy planuję wyjazd na motocyklu, macie jakieś wskazówki, rady?

Parking mam ustalony na prywatnym podwórku, nocleg w ToyKamp. Ktoś z centralnej polski? Parada motocyklistów, brał ktoś z was w niej udział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moto zostawiasz na podwórku to zamów sobie jeszcze hotel w centrum :D

wygoogluj sobie gdzieś "wioska motocyklowa" albo przejrzyj tematy traktujące o poprzednich edycjach ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja: w tej zakładce wpis nie pasuje, to nie piwo :)

 

A w temacie - może gdzieś na parkingu poza terenem imprezy motocykl będzie mniej narażony na uboczne skutki rozbawienia imprezowiczów? Różnie bywa - chyba...

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wood bywałem .... wiele razy

i NIGDY nie było problemu z moto . W sumie to NIGDY nie słyszałem żeby ktoś z moto-wioski miał problem z moto (w sumie kiedyś jednemu skończyło się paliwo ale to CHYBA nie z winy organizatorów czy rozbawionych uczestników :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja: w tej zakładce wpis nie pasuje, to nie piwo :)

 

A w temacie - może gdzieś na parkingu poza terenem imprezy motocykl będzie mniej narażony na uboczne skutki rozbawienia imprezowiczów? Różnie bywa - chyba...

ponownie piszesz w temacie, o którym nie masz pojęcia? :D i pewnie znowu napiszesz, że przecież pytasz? :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wysilam się, a potrzeba jak widać jest :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie - przyjedź na smródstok i potem się wypowiadaj

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko. Ja wiele razy na zlocie w Polanowie zostawiałem kask na motocyklu, też nigdy nie zginął. Aż raz kumplowi coś tam wykręcili z Hondy w nocy, no i zaufanie do współzlotowiczów prysło na zawsze.

jakoś dziwnie się napisał post . to miało byc zacytowane w moim wcześniejszym gdzie napisałem odpowiedź

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem Kiler mimo rozdzielenia, tym niemniej uważam, że pewna analogia sytuacji zlot/festiwal jest, więc skoro ktoś woli dmuchać na zimne, to jego prawo.

P.S. Nadal jak jestem w Polanowie parkuję na terenie zlotu, ale kask wrzucam do namiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jadąc tam samochodem, przez przypadek wbiłem się na prywatne podwórko. Przy bramie wisiała tabliczka ,,płatny parking''. Jak się okazało nie tego podwórka dotyczyła:) Jak wjechałem, tak zostałem. Od 7 lat parkuję u tego gościa za drobną opłatą 50zł i czteropakiem piwa rozpitym na miejscu. Motor zapewne również u niego zostawię. Zostawiłbym go bliżej, ale mam obawy o kufry.

Domyślam się, że w moto wiosce panuje zacna atmosfera, jednak nie będę sam a odczepiać się od znajomych tylko dlatego, że na motorze?

 

 

jak moto zostawiasz na podwórku to zamów sobie jeszcze hotel w centrum

 

To już nie był by Woodstock. Poza tym obawiam się, że ociemniony piwem nie znalazłbym hotelu 8/

 

Może ktoś wybiera się z okolic Warszawy?

 

 

P.S. Nadal jak jestem w Polanowie parkuję na terenie zlotu, ale kask wrzucam do namiotu.

 

 

Motonia, co to za zlot w tym Polanowie? Napisz coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...