Skocz do zawartości

z Hayabusy na coś z bardziej ludzką pozycją


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zwracam się do Was z prośbą o poradę dotyczącą wyboru kolejnego motocykla. Niestety ze względów zdrowotnych muszę się przesiąść z Hayabusy na coś z bardziej ludzką pozycją za kierownicą (kierownica typu clipon i mocno podgięte nogi nie są już mile widziane w moim przypadku). Zdaje sobie sprawę że przesiadka 'w dół' z dotychczasowego motocykla będzie ciężka ale już nie odczuwam przyjemności z jazdy przy takiej pozycji jaką ma Hayka.

Nie ukrywam że nadal chciałbym mieć dostępne pod tyłkiem parę koników aby pojechać sobie w trasie bez problemowo z przelotową oscylującą 170-200km/h i mieć jeszcze coś pod manetką w zapasie oraz żeby motocykl miał półowiewkę (czasza w stylu Yamaha FZ1, typowe nakedy bez owiewek odpadają)

Przypatruje się Yamasze FZ1, Hondzie CB1300, Kawasaki Z1000SX, Suzuki GSX-S1000, Bandit i GSX-F 1250 jednak z przyjemnością przyjrzę się innym ciekawym propozycjom.

 

Dzięki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozycja Tobie w SX podejdzie to moim zdaniem nie będziesz w trasie narzekał, silnik jest na tyle dynamiczny że nie będziesz musiał mielic biegami itp itd reakcja na skurcz nadgarstka natychmiastowa, czytałem przed zakupem SE że niby przy zapietym 6 biegu zbijasz do 40km/h odkrecisz i bez marudzenia płynnie zacznie przyspieszyć więc przetestowałem i faktycznie zero marudzenia przez kawę, odkrecasz i jazda, SX nie latałem ale konstrukcja jest ta sama, generalnie bardzo przyjemny motocykl w prowadzeniu jeśli chodzi o SE i sądzę że w przypadku SX jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX to taki mix sportowo-turystyczny. Po niemal dwóch miesiącach użytkowania stwierdzam, że jest to bardziej sport niż turystyk. Oj zdecydowanie.

Bardzo zwinny, dobrze się prowadzący motocykl. Niestety dość twardy, co przy dłuższych przelotach u mnie objawia się bólem dupska.

Dlatego jak potrzebujesz czegoś bardziej turystycznego i na dłuższe przeloty SX się nie sprawdzi raczej. Silnik jest fenomenalny!

Mocny i elastyczny. Daje bardzo dużo frajdy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked w trasy? Słaby pomysł.

Co kto lubi, nie narzekam w trasie na golasa, właśnie dotarłem na Mazury i jedne co mi humor popsuło to mandat po drodze i przed samym osiągnięciem calu ulewa jak h...j

 

Na pewno niekofortowe na golasie są szybkie przeloty a ogólnie czemu nie, wszystkim się da w trasę pocisnąć jak się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...