Skocz do zawartości

VW Up!


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem bliźniakiem up!-a czyli Citigo z silnikiem 1.0 o mocy 75 KM. Nie dużo bo jakieś 250 km ale jakiś pogląd mam. Bardzo przyjemne wnętrze, trochę ciasno ale przyjemnie. Latałem wersją z jasnym wnętrzem i przyznam, że ładnie wykonane, cieszy oko. Ciężko tym przekroczyć w mieście 6 litrów / 100 km, mi wyszła średnia 5,3 litra (tylko miasto). Dość żwawe auto, silnik daje radę i mimo tych 3 cylindrów to pracuje w miarę kulturalnie. Od razu idzie poznać, że to trzycylindrówka ale w porównaniu do tych co kiedyś były w Corsach to jest dużo lepiej.

 

Wg mnie lepszą propozycją jest Aygo II, ta od 2014 roku. Znajomy to kupił swojej żonie, zrobiłem tym rundkę po mieście i tam to dopiero jest kosmos w kabinie i na desce rozdzielczej, nawet kierownica taka "usportowiona".

Edytowane przez Qadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on jest ciasny to ja ksiądz jestem. Jak do niego wsiadłem to byłem zaskoczony przestrzenią z przodu. Środek nowoczesny choć ja mam traumę po maluchu jeśli chodzi o karoserię w środku. Co więcej mogę napisać to to, że VW więc technologia znana.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma takiego, i w sumie wszystko OK, tylko odniosłem wrażenie że brak tapicerki powoduje taką "pudełkową" akustykę.

Ale jak autko do miasta, to naprawdę wporzo.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień jeżdżę dużymi autami więc wszystko tej klasy co up! jest dla mnie ciasne ;) Nie wiem ile ważysz i ile wzrostu, ja przy 185 cm i 105 kg nie czułem tej przestronności wnętrza :P

Ja tęż jeżdżę dużym autem ale w domu są jeszcze dwa inne mniejsze i uważam, że up nie grzeszy brakiem przestronności.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Up, Citigo jak i Mi są bliźniakami i zdecydowanie są największymi samochodami w swojej klasie. Nawet 60 konny silnik daje radę, a na trasie potrafi zejść poniżej 4l na setkę. Ogólnie bardzo fajne auto do jazdy zarówno po mieście, jak i w niedalekiej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się sprawują te Pandy na ostatniej budzie, poprzednią w mocarnym motorze 1.3 miałem służbową i po mieście się tym całkiem fajnie kręciło?

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra nic już nie mówię, mi się pandolotem całkiem fajnie pomykało to wszystko...

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celując w VW i Toyotę kupić fiata?

 

 

Akurat z tych trzech to panda w środku jak i pod względem komfortu wypada najlepiej:)

 

W tych upach to przegięciem jest, że otworzyć szybę pasażera można tylko przy drzwiach pasażera. Niby elektryka a funkcjonalność jak na korbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robia je juz w 300 KM ? :icon_mrgreen:

 

Harpagan, autko jak autko

 

Toyota robi tez takie male goowno IQ chab asie nazywa,

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...