Skocz do zawartości

Honda XRV Africa Twin RD03 1988r, ogłoszenie


Lukas1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajny motocykl , ten akurat egzemplarz jest w bardzo przyzwoitym stanie , import ze szwajcarii bodajze, kolega go ogladal , byl pod wrazeniem zachowania , bo to juz leciwy sprzecik , boczki zadupka malowane ale poza tym wyglada fajnie , ponoc swietnie chodzi

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten silnik był prawidłowo obsługiwany, to jeszcze nas przeżyje....przebieg nie ma nic do tego...

Trza sprawdzić czy nie czuć oleju w spalinie, odkręcić korek wlewu oleju, i czy tam tez benzyną nie czuć, jak sprzęgło działa nie działa, ślizga się ( trza zapiąć 5 bieg i powoli puszczać sprzęgło, jak zgaśnie od razu, jest ok, jak czuć że się omyka, tarcze do wymiany...)

Pozatym to klasyk, silnikowo tożsamy od NTV Revere po Shadow 600...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten silnik był prawidłowo obsługiwany, to jeszcze nas przeżyje....przebieg nie ma nic do tego...

Trza sprawdzić czy nie czuć oleju w spalinie, odkręcić korek wlewu oleju, i czy tam tez benzyną nie czuć, jak sprzęgło działa nie działa, ślizga się ( trza zapiąć 5 bieg i powoli puszczać sprzęgło, jak zgaśnie od razu, jest ok, jak czuć że się omyka, tarcze do wymiany...)

Pozatym to klasyk, silnikowo tożsamy od NTV Revere po Shadow 600...

Wcale nie twierdzę że silnik afryki nie wytrzyma więcej. Stwierdzam tylko że najprawdopodobniej dane w aukcji nie są prawdziwe, a to rodzi podejrzenia że mogą być również problemy z innymi rzeczami. Poza tym uważam, że ceny afryk są zdecydowanie za wysokie na tle innych pojazdów ale to już moja prywatna opinia i to że ja bym takich pieniędzy nie dał za trzydziestoletnie moto ( no chyba że za zabytek w celach kolekcjonerskich), nie znaczy że ktoś tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... mój Ducati Paso Limited , zaraz będzie miał 30 lat, a przebieg ma 14 tys km ... cud...hehehhehehehe... i ja wiem że jest prawdziwy, bo można poznać po innych elementach, np tarcze hamulcowe....a pozatym w kraju z którego został sprowadzony, "kręcenie" przebiegiem, jest przestępstwem federalnym, ściganym nie przez "buraczanego" szeryfa, tylko przez FBI.... nie mówiąc o tym, że motocykl jest n-tym pojazdem w garażu używanym najczęściej sporadycznie ( chociaż typowe turystyki okufrowane potrafią mieć duuuże przebiegi), w weekend, jak oczywiście właściciel ma czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupil y prostej przyczyny , koles wtedy chcial za nia prawie 9kzl i ani myslal rozmawiac o realniejszej cenie , zgodnie stwierdzilismy ze moto fajne ale cena przesadnie zawyzona ,moze gdyby miala czache na dwie lampy i orginalne malowanie zaduupkow to tak ...w koncu kupil za 5 podobna tylko ze styrana wizualnie, jak jannikiel pisze , mechanicznie to bardzo wytrzymale sprzety wiec skupiac sie bardziej nalezy na stanie podzespolow , teraz ,za ta cene mysle ze warto by sie przyjzec jak ktos szuka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... mój Ducati Paso Limited , zaraz będzie miał 30 lat, a przebieg ma 14 tys km ... cud...hehehhehehehe...

Nie cud tylko rzadki przypadek. Nie powiesz mi że regułą jest robienie motocyklem 500 km w sezonie - szczególnie turystykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie zapomnę przypadku pewnego H-D sprowadzonego z USA rocznik 2007 z przebiegiem 32 mile hehehhehehehehehehehehhehehehee :icon_razz: :icon_mrgreen: ...

Nie wiem co chcesz osiągnąć. Podajesz jakieś ekstremalne przypadki których na dodatek nie da się zweryfikować żeby udowodnić co? Że ta afryka jest warta zakupu? No to niech zainteresowany jedzie ją obejrzeć lub kupić. Założyciel wątku zapytał o zdanie forumowiczów więc wyraziłem swoją opinię- dla mnie nie warto. A co on zrobi to jego sprawa. I ma to niewiele wspólnego z przypadkami o których piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, uważam, że to nie jest wcale rzadki przypadek, ale to nie jest reguła...a takie rzeczy się zdarzają....

Pewnie że warta jest zakupu, tak samo jak każdy motocykl w miarę jako takim stanie technicznym, reszta to już tylko kwestia oczekiwań oraz dogadania się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to motocykl legenda ale prawie 8000 zł za 30 letni motocykl to ja bym nie dał. Chyba, że chcesz sobie zrobić z niego sprzęt kolekcjonerski do latania wokół komina. Albo rozebrać do gołej śrubki, wszystko odpicować zgodnie ze sztuką, poskładać i latać na kilku tysięczne trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...