Skocz do zawartości

Motogp sezon 2017


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrekcja Wyścigowa zapowiedziała, że w razie opadów deszczu lub w przypadku, gdy tor będzie mokry, dzisiaj może zostać przeprowadzona dodatkowa sesja treningowa dla klasy MotoGP o godzinie 20:50 czasu polskiego.

 

http://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/03/motogp-dodatkowa-sesja-treningowa-w.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dzisiejszych treningów:

 

http://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/03/motogp-wyniki-czwartkowych-treningow-na.html

 

Trzeba powiedzieć, że Vinales w tej chwili miażdży konkurencję. Dani chyba powoli odżywa, a Jonas Folger nadal imponuje swoim tempem. Przepaść pomiędzy Vinalesem a Lorenzo czy Rossim ogromna.

 

W Moto2 w tym roku będzie bardzo ciekawie, całe mnóstwo zawodników którzy mogą walczyć o czołowe pozycje, nie podejmuje się powiedzieć w tej chwili kto z nich zdobędzie tytuł, myślę że podobnie będzie w Moto3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TV Ipla cały czas się wiesza w trakcie transmisji. Na kompie "wystąpił nieoczekiwany błąd". Polsat=masakra.

dokładnie, później już było ok

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, jest wącik o nowym motogp, a ja nie widziałem... :P

 

jestem strasznie wkurzony, że Vinales tak wszystkich leje.

będzie nudno, jak 2 lata wstecz, z Markiem.

i strasznie się boję o Vale, nienajmłodszy już, ten stres go zabije.

 

suzuki 2gie po fp3. lol

 

a polsat?

nie dosc, ze z archaicznego silverlight korzysta, to trzeba by na jeszcze bardziej walniętym ie9 robić, albo...uwaga! przeglądarce Sahara! :D

ipla na win10 ssie, woła o playready jakies, ktore mam, a i tak kwiczy.\

gdyby nie to ze mam cyfrowy polshit, chyba bym się pochlastał.

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dzisiejszych treningów:

 

http://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/03/motogp-wyniki-piatkowych-treningow-na.html

 

Co do tej Ipli to tragedia, wczoraj wszystko chodziło świetnie, dzisiaj tragicznie, musiałem oglądać na niemieckim Eurosporcie, całe szczęście że go mam, ale tam tylko połowę rund pokazują. Jak ktoś ma platformę nc+ to na kanale 539.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viniales tak jak można było się tego spodziewać po zimowych testach, ma tylko jednego przeciwnika.... siebie samego. Jeśli utrzyma nerwy na wodzy pozamiata, ale widać, że pomimo tego, że jest najmocniejszy bardzo się denerwuje. Co do Vale,....hmmm tłumaczenie, że przednia opona mu nie pasuje jest mizerne. Strata 1,4s to jest kosmos, musi moim zdaniem więcej ryzykować w swojej jeździe, szukać limitów nawet kosztem wywrotki, taki ten sport. Jorge to w ogóle dramat ale to było pewne i to na torze który pasuje Ducati,on sam też uwielbia ten tor. Piszę tu raczej o jego tempie wyścigowym, a nie jednym lap.

Zobaczymy dzisiaj, może deszcz jest wskazany dla niektórych zawodników. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co oni robią, najpierw stwierdzili, żeby zorganizować dodatkową sesję, bo deszcz łaskawie zaczął padać, a teraz ją odwołali, bo za dużo piasku zmieszanego z wodą na torze. Jak tak dalej pójdzie, to cały weekend odwołają.



Kwalifikacje odwołane, wyniki treningów będą podstawą do ustalenia pozycji startowych, więc Vinales startuje jutro z PP.

 

http://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/03/motogp-kwalifikacje-odwoane-maverick.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się cieszę, że odwołane. :D

wracam do chaty, wkurzony że się spóźniłem na quale, a tu surprajs.

przynajmniej nie przegapiłem. :D

Taaa a co ja mam powiedzieć po paru godzinach oglądania kolesi z miotłami.

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci, że po takim długim poście, to bym se pooglądał nawet kolesi z miotłami, i obrazki z pitlane. :P

ale z tego co czytam, są obawy o jutrzejszy wyścig, tfu tfu tfu!

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...