Skocz do zawartości

Motogp sezon 2017


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne testy za nami. Viniales kolejny raz niszczy ale Marqez goni. Tempo tych dwóch panów jest oszałamiające na dzień dzisiejszy.

Patrząc na Rossiego nie wygląda to dobrze. Jednak w Australii w ostatnich latach nie szło mu tam najlepiej jeśli chodzi o czas jednego lap. Martwi mnie jednak coś innego, brak znaczącego postępu od pierwszego dnia testów. W drugim i trzecim dniu testów chłop przejechał 130 laps i poprawił się o 0,2s względem pierwszego dnia, słabo to wygląda jeśli chodzi o poprawę ustawień. Rossi w tamtym sezonie tracił tempo w drugiej części wyścigu, przykład:Valencja, Australia, Missano, Malezia , widać, że w tym sezonie na razie jest to samo, a może to po prostu starość ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne testy za nami. Viniales kolejny raz niszczy ale Marqez goni. Tempo tych dwóch panów jest oszałamiające na dzień dzisiejszy.

Patrząc na Rossiego nie wygląda to dobrze. Jednak w Australii w ostatnich latach nie szło mu tam najlepiej jeśli chodzi o czas jednego lap. Martwi mnie jednak coś innego, brak znaczącego postępu od pierwszego dnia testów. W drugim i trzecim dniu testów chłop przejechał 130 laps i poprawił się o 0,2s względem pierwszego dnia, słabo to wygląda jeśli chodzi o poprawę ustawień. Rossi w tamtym sezonie tracił tempo w drugiej części wyścigu, przykład:Valencja, Australia, Missano, Malezia , widać, że w tym sezonie na razie jest to samo, a może to po prostu starość ? ;)

a inni? oczywiście wiek pewnie robi swoje ale ta 2-ka po prostu odjeżdza

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

timo dobrze że napisałeś, że będą liczyć się na tym torze, bo bym uznał, że się nie znasz na Motgp. ;) Patrząc na te wszystkie testy, Marqez, Viniales, Rossi będą walczyć o tytuł Motogo w 2017 roku :) Rossiemu trochę brakuje ;) ale on jako jedyny ma to coś w niedzielę ;)

Jeszcze tylko 2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie głównie Vinales i Marquez są największymi faworytami jeśli chodzi o cały sezon, Rossi to myślę, że pojedyncze wyścigi będą bardzo dobre w jego wykonaniu. Ducati raczej to samo, co Rossi. Jestem ciekaw co pokaże Jonas Folger, bo w sobotę trzeci najlepszy czas miał w Katarze i generalnie wydaje mi się, że on na razie jest najlepszym z debiutantów :)

 

A oto wyniki:

 

http://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/03/motogp-wyniki-sobotnich-testow-na-torze.html

 

Wyniki niedzielnych testów:

 

http://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/03/motogp-wyniki-niedzielnych-testow-na.html

 

Już nie mogę się doczekać pierwszej rundy sezonu, szkoda tylko, że Polsat uważa, że ważniejsze są mistrzostwa w LOLa, niż MotoGP, no ale cóż poradzić :)

Edytowane przez timo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwne te owiewki Ducati... ale podobają mi się, bo ...........

 

to kolejny z naszch ( mój i mego brata), pomysłów ( tak jak bezramowa konstrukcja motocykla- mocowanie wszystkiego do samego silnika) p.t. motocykl przyszłości jakie mieliśmy na początku lat 80-tych hahahahahhahahahahahahahahha :icon_mrgreen: ... brakuje jeszcze tylko takiego małego spojlera za kierowca hehheheheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie stawiałbym Vinialesa w gronie faworytów do zdobycia tytułu(może nie wytrzymać presji).

Czarnymi koniami mogą być debiutanci: Zarco, Folger, Rins a także Lorenzo na Ducati.

Faworytem jak dla mnie jest Marquez, Iannone, DesmoDovi. Wielką niewiadomą zostaje Rossi, który może przegrać walkę z młodszym kolegą z zespołu.

 

Nie chce spekulować kto wygra - to będzie można zrobić dopiero w środku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...