Skocz do zawartości

Motogp sezon 2017


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to pięknie. Względnie dobrze żarło a teraz wszystko w dupie. Nie chcę tu krakać, ale czy nie będzie to sygnał do przemyśleń na temat zakończenia wspaniałej kariery? Coś ten 10 tytuł weltmaisterka ucieka. Niech Vale szybko wraca do zdrowia bo to najważniejsze.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ma szansę wygrać w kolejnym sezonie. Cały czas jeździ w ścisłej czołówce i wychodzi na to, że spośród ścisłej czołówki wygrywa ten, który popełni najmniej błędów, nie da się ponieść emocjom i ma najmniej pechowych sytuacji.

 

Pozdr.

F.

 

No jeździ w czołówce ale w pojedynkach 1na1 przegrywa, a poza tym końcówkę sezonu ma zawsze słabszą bo tory mu nie leżą, więc na półmetku musiałby mieć sporą przewagę. Patrząc z perspektywy ostatnich kilku lat to nierealne.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa dla Doviego? kurczę,chciałbym bardzo bo to przemiły zawodnik



ale, idąc tym co dzieje się w f1 (Botas nie ma szans na walkę o tytuł - będzie pomagał)..... kontuzja #46 pomoże Vinalesowi... wszystkie siły rzucą aby mu pomóc w walce z#93. Myślę też, że może to być przełom w motogp, Yamaha może już chcieć się powoli pozbyć Vale...

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo. No właśnie dlatego Rossiemu potrzebne byłoby trochę więcej szczęścia ;). I wg mnie to wystarczy żeby zawodnik jadący w czołówce wygrał sezon 2018 ;)

 

 

Pozdr,

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyścigu na Misano nie będzie zastępstwa za Rossiego:

 

https://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/09/motogp-nie-bedzie-zastepstwa-za.html

 

Cal Crutchlow być może nie wystartuje w Misano:

 

https://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/09/motogp-start-cala-crutchlowa-w-gp-san.html

Edytowane przez timo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... sam nie wiem, może znajdę nowego ulubieńca. A może będzie jak z F1 - jak nie ma Kubicy to nie mam komu kibicować i nie oglądam...

Chciałem jednocześnie zaznaczyć, że nie zacząłem oglądać F1 od czasów Kubicy - w latach 90 oglądałem namiętnie z uwagi na Schumachera... aaa i skoki też oglądałem przed Małyszem :P

 

Tak czy inaczej wydaje mi się, że takich jak ja jest sporo. I MotoGP straci dużo widzów jak dziadek odejdzie... To się chyba nazywa wartość marketingowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że VR46 zakończy kiedyś karierę. Mając na względzie ostatnie wyskoki, myślę, że ten czas jest już blisko.Ale jeszcze nie teraz! Vale wróci i jeszcze świat zadziwi. Tego jemu, sobie i Wam z całego serca życzę.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nawet nie chciało oglądać wyścigu bez Rossiego :(

heh, kilka dni temu właśnie to mi do głowy wpadło.

złapałem się na tym, że oglądam quale bez żadnego zainteresowania.

gdy oglądałem wyścig, wciąż myślałem, gdzie i w którym miejscu Vale byłby właśnie.

trzeba się oswajać z tą myślą, ze go kiedyś na torze zabraknie.

ale za to teraz kibicuję Doviemu, gość przesympatyczny, no i należy mu się ten majster w koncu.

ps. nie zmienia to faktu że wciąż oglądam tego wariata Mareczka, z opadniętą koparą. arcytalent.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...