Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pełnej trasie ale kumpel co był już tam wcześniej mówił że ustawili dodatkową bramkę przed dużym nawrotem przy kontenerze, pewnie po to by o płytę poślizgową nie haczyć i jakieś dodatkowe pachołki. Bez tego było by sporo szybciej bo nie musiałbym w ogóle odpuszczać w tym miejscu.

Ale spoko. Podobało mi się. Trochę poprawiłem ustawienie tłumienia. Mam jeszcze nowy pomysł żeby zmienić trochę geometrię bo na razie sporo walczę z podsterownością. Auto ma jeszcze sporem rezerwy bo w miejscach gdzie byłem najszybszy czuję jednocześnie że mam najwięcej problemów z podsterownością. Mam jeszcze kpl twardszych sprężyn do gwintu na szybsze tory.

Potencjał tego gejowozu za każdym razem rysuje banana na twarzy.

 

Jazda moto po torze jest bardziej wymagająca kondycyjnie co obecnie jeszcze trochę mnie z tego dyskwalifikuje. W sierpniu na pewno jednak jakiś speedday zaliczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Byłem ostatnio moim pedalskim kabrioletem na torze w Łodzi. 1:05,350 to chyba nie źle jak na pierwszy raz na tym torze. Coś tam do urwania jeszcze jest. Setup mi trochę nie gra bo mam uslizgi na wyjsciach które mnie jeszcze pewnie sporo czasu kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniłem klocki no i zwrotnice kurde ............ poszła się je**ć na jakiejś dziurce ............... no ale zbieżność zrobiona i teraz lata jak szalony. Tor planuje ale na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne w sumie bo koleś gtrem i mustangiem co naparzali sesję po sesji nie narzekali. Od forda waliło klockami ale dramatu nie było. Ja tam mało co hamulcy uzywam bo proste są tak krótkie że te moje 160KM nie odlatuje. W tyłek dostał u mnie katalizator. Niskie prędkości i pełny ogień chyba dokonały jego żywota. Dużo gorszy dla hamulcy jeet moim zdaniem Kamień Śląski. Tam juz moc robi różnicę i czasy też podobne do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz tam czas 1:50 to zrozumiesz w czym problem. Na tym torze nie ma miejsca odpoczynku dla hamulców. Prędkość nie ma znaczenia. Szybkim autem co chwila mocno hamujesz. Każdy hamulec polegnie, kwestia czasu.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo,

 

stara zasada, kto hamuje, przegrywa ! :icon_mrgreen:

 

 

 

Monter

 

Pedalskim Gofrem 6 R -> Gdansk 16:00 - Hamburg 20:10 = 4:10, sekun nie mierzylem ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo,

 

stara zasada, kto hamuje, przegrywa ! :icon_mrgreen:

 

 

 

Monter

 

Pedalskim Gofrem 6 R -> Gdansk 16:00 - Hamburg 20:10 = 4:10, sekun nie mierzylem ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

A ja dwutonowym prosiakiem :P no w zasadzie to było ze 2300 kg...Ty miałem jakąś tonę mniej.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...