Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to chyba 2 osobowe? W clk 4 dorosłe osoby wchodzą i duzy bagażnik.

 

Dominik,

 

wszystko sie zgadza ale w dalszym ciagu pozostaje pytanie co kto bedzie preferowal. Ja chcialem kupic mojej jakies fajne 2 osobowe kabrio z wiekszym silnikiem abym od czasu do czasu za kursantem sobie bez dachu posmigac ale zarowno mloda jak i ta starsza powiedzialy, zebym sie stuknal w glowe bo 2 osobowe auto to porazka ! to niech sie baby bujaja, nie kupilem nic

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary musisz się określić, bo będzie ban :-)

Czy to ma być 4x4, czy ośka?

Bo 9 stron najebaliśmy a Ty jeszcze nic nie kupiłeś.

 

Na wiosnę planuje zakup, także dobijemy do 100 stron ;) Nie ma znaczenia czy ośka czy 4x4, ma być fajne.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nigdy z tył napędem w deszczu szaleć nie będę. Raptem 193 kuce w z3, na suchym można się bawić, ale na mokrym raz się wybrałem i bardzo doceniałem łatwość czyszczenia skórzanej tapicerki ;p

 

A wszystkie STI to super auta, tylko koszta utrzymania zabijają, nawet jak nie jeździsz, to i tak worek kasy idzie na utrzymanie :)

Tez mam 2.8 :)

 

Ja mam chętkę na coś powyżej 300 tyle, ze musi być rodzinne i nastawiam się na 4 napędy. Po rozeznaniu najłatwiej jednak znaleźć quttro 4.2.

Miałem szanse posmigać MPI i FSI i w zasadzie nie widzę jakiś kolosalnych różnic.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam 2.8 :)

 

Ja mam chętkę na coś powyżej 300 tyle, ze musi być rodzinne i nastawiam się na 4 napędy. Po rozeznaniu najłatwiej jednak znaleźć quttro 4.2.

Miałem szanse posmigać MPI i FSI i w zasadzie nie widzę jakiś kolosalnych różnic.

Nie moje, tylko mamine, ja tylko od czasu do czasu przewietrzę wydech :)

 

Jak rodzinne 4x4 to może subaru outback z h6 - 250km? Tylko tutaj sportowego pazura raczej nie uświadczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na wiosnę planuje zakup, także dobijemy do 100 stron ;) Nie ma znaczenia czy ośka czy 4x4, ma być fajne.

 

I na planowaniu pewnie sie skonczy ...

Od razu podpisz umowe z Kłodem na rabaty na paliwo :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I na planowaniu pewnie sie skonczy ...

Od razu podpisz umowe z Kłodem na rabaty na paliwo :biggrin:

 

 

Wszystko się może zdarzyć. Dzisiaj jest ładnie pięknie, a jutro się dowiadujesz, że masz raka. Takie życie.

Jeśli chodzi o paliwo, to bez przesady. To nie auto do pracy tylko do rozrywki. Nie będę nim robił 30kkm rocznie

Edytowane przez HARPAGAN

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma paliwo do tego?

 

No chyba ma ....

3-7 litrów auto to i chyba sporo pali. ( taki przedział silnikowy podajecie tutaj w połaczeniu z mocą 300 kuni )

Nawet weekendowy wypad mozna poczuc w portfelu tankując potfura :biggrin:

Chyba ze to pojazd typowo do szpanu na 2-3 wyjazdy w roku.

 

 

To nie auto do pracy tylko do rozrywki.

 

Tym bardziej bedziesz wygłupiaj sie, dawał w pizde ile wlezie i korzystał z całej mocy 300 koni.

A majac powiedzmy silnik 5,0 i wypad na weekend gdzie chcesz sie wyszalec to ... pedał w podłoge , palenie gumy na kazdym biegu i banan na twarzy, prawda ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mysle, i mysle. Mi ujawnia sie zupelnie inny problem.

 

Motongiem robie w roku cos miedzy 4 000 a 4 500 km i pytanie, ile robilbym po kupnie czegos do Spaß'u ?

 

Kidy bym tym wogole jezdzil ?

 

Jezeli juz tak tu marzymy to mi osobiscie pasowalo by to

 

Do tego nic nie pasuje

 

http://www.speedmaniacs.com/img/Assetto-Corsa/orig/X-Bow_R_720p-3.jpg

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...