Skocz do zawartości

Moto z dobrym dołem


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W miarę oszczędne są 2 cylindrowe BMW, ale mistrzem jest tu chyba BMW F 650 GS - miałem taki to wiem- , na zbiorniku( 17 litrów) zrobiłem 500 km... nawet przy ostrej jeździe nie spalił mi więcej niż 5/100 km, tylko ten motocykl ma swoje ograniczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę nie da się pogodzić wykluczających się rzeczy żeby była śmoc musi być spalanie...

ale z reguły ( ale nie zawsze) moto na wtrysku mniej spala, lub inaczej- dokładniej miesza - wypuszcza mieszankę paliwo- powietrze, i je dokładniej spala....

 

Dlatego lepiej szukać czegoś na wtrysku... podobnież ta nowa Honda Africa Twin 1000 jest niezła..... może takie cudo? Bo mnie np. przeraża masa Yamahy i Triumpha jak miałbym pokonać jakąś śliską/ błotinistą łączkę na trasie dojazdowej...a jak chcesz moto z ogniem to nie ma wyboru KTM Superenduro 950 tylko o oszczędnym spalaniu zapomnij...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś, czego konkretnie szukasz - w jakim zakresie cenowym czy rocznikowym. nie mam pewności, ile realnie pali bmw r1100/1150gs, ale ten sam silnik w moim starym r1100rs na trasie kraków-eger spalił jakieś 4.5l/100km, a w normalnych trasach na południu kraju ca. 5.5. to do porównania, jak będziesz dalej analizował ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O ile to nie będzie pojemność 125/250 to tak, taki średni typowy czop dajmy na to H-D Road King, ma dobry dół i jest oszczędny, ale ma swoje wady, masa, słabe osiągi, i słabe hamulce...( zresztą to cech prawie każdego czoppera- no może oprócz Ducati Diavel)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...