Jump to content

Recommended Posts

Piszę w przy piwie, bo to luźna dysputa ma być.

Szukam motocykla do jazdy po mieście i wokół komina.

Rozstałem się z moim Tigerem 1050 - chwilowo Zona została odsunięta od jazdy i stwierdziłem, że nie do końca mi taki mastodont potrzebny. Szukam czegoś do jazdy do 300km - wokół komina. Ważne żeby było dość lekkie i poręczne (pojeździłem trochę mt07 - i bym sie nei zastanawiał, ale trochę małe moto). Ze starszych motocykli myślałem o sv650, gladusie, versysie po 2011, street triplu po 2011 (z łezkami na przednich lampach), mt03, z nowszych mt-07/09, tracer 700 (trochę budżet nie ogarnie). Może poddacie jeszcze jakieś pomysły? ktoś z was ma benelli albo moto guzzi griso - jak się tym jeździ (w sensie po winklach), a może którąś 800 bmw?. Ważne - mam 193cm wzrostu, do 20k wytrzymam, powyżej już tylko okazję łyknę...

Przy takim wzroscie "to raczej" enduro BMW F 800 GS Stosunkowo lekki i wygodny.

Przeczytaj mój temat http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/178736-duza-rzedowka-co-polecacie/

Miałem podobny dylemat bo turystyka poszła w odstawkę, w końcu padło na K1200R (albo K1300R ale ciężko będzie w tym budżecie). Raczej nie ma nic innego dającego tyle frajdy z jazdy co te beemki.

k1300 - ok, ale nie na miasto. Poza tym w przypadku turystyka, zostałbym wierny triumphowi i kupił ST 1050, co też rozważam. Chcę coś małego do polatania po mieście i licznych winklach wokół Wrocka ;)

F800 w pierwszej 10 rozważanych moto jest - zastanawiam się tylko, czy ma pazura - nigdy nie jeździłem 2'ką bmw...

Po litrze oczywiście dobrze jest skoczyć chociaż po połówkę, ewentualnie jeśli liter na dwoje to można myśleć o położeniu się spać. Przepraszam ale bardziej nie pomogę, bo się nie znam :) :flesje: Chciałem tylko nabić posta, skoro luźna rozmowa ^^

Edited by 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

k1300 - ok, ale nie na miasto. Poza tym w przypadku turystyka, zostałbym wierny triumphowi i kupił ST 1050, co też rozważam. Chcę coś małego do polatania po mieście i licznych winklach wokół Wrocka ;)

K1300R z racji braku owiewek to raczej głównie na miasto się nadaje :P

A jak ma być małe to jest taki sprzęt jak Street Triple 675, za te pieniądze dorwiesz jakiegoś 3 - 4 latka. Małe i zwinne, jeździłem i polecam. Dla mnie aż za małe. Z racji tego, że czasem bym wyskoczył z plecaczkiem na jakiś wypad ze 200 - 300 km to padło na BMW bo tam jednak trochę więcej tej kanapy.

K1300 R sport ma owiewkę i jest genialny na miasto, w trasę i nawet do kibla.

Sport owszem, ma. Ale zwykły "eR" ma symboliczny kawałek szybki :)

Hypermotard...tylko trza uważać przy wychodzeniu bokami...

:icon_mrgreen: :icon_razz:

Piszę w przy piwie, bo to luźna dysputa ma być.

Szukam motocykla do jazdy po mieście i wokół komina.

Rozstałem się z moim Tigerem 1050 - chwilowo Zona została odsunięta od jazdy i stwierdziłem, że nie do końca mi taki mastodont potrzebny. Szukam czegoś do jazdy do 300km - wokół komina. Ważne żeby było dość lekkie i poręczne (pojeździłem trochę mt07 - i bym sie nei zastanawiał, ale trochę małe moto). Ze starszych motocykli myślałem o sv650, gladusie, versysie po 2011, street triplu po 2011 (z łezkami na przednich lampach), mt03, z nowszych mt-07/09, tracer 700 (trochę budżet nie ogarnie). Może poddacie jeszcze jakieś pomysły? ktoś z was ma benelli albo moto guzzi griso - jak się tym jeździ (w sensie po winklach), a może którąś 800 bmw?. Ważne - mam 193cm wzrostu, do 20k wytrzymam, powyżej już tylko okazję łyknę...

zostaw tego tigera, zamienisz na jakiegoś miejskiego łobuza to Ci będą nogi drętwiały.

Aha... doczytałem wokoło komina...to proszę...nawet ja króciak nogami sięgam hehehehahahahhahaa...... :icon_razz:

Jannikiel ten Boss........very w ci*e zajebiste bydle :-)

191 wzrostu... Bierz Strita tylko R. Wiem bo mam... Nie pożałujesz... I tor i trasa i ulica... I wszędzie kupa zabawy i radkchy... Po GTRze .am ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Hypermotard...tylko trza uważać przy wychodzeniu bokami...

:icon_mrgreen: :icon_razz:

Biorę go pod uwagę - na równi z smt 990

Bandit ku*wa! :D 12 of course :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Jeździłem powietrznym... Bieda jak sam ch... Hamulców nie ma, zawieszeń nie ma, mocy i momentu też specjalne nie ma... Powala jak się z 50 ccm przesiadasz... Przy Speed, Sprintach nawet to bieda... Oj biedaaa...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Czy ja wiem, w porównaniu do mojej 600, 12 była całkiem całkiem :D

To jak nie Bandit, to SV1000. Grunt, że Suzuki :D

Wszystko co ma duże V będzie fajnie, kumpel kupił sobie KTM SM 990 i nie mogłem sobie odmówić jazdy tym moto. Jeśli nie jesteśmy napaleni na przeloty trasą mając 200km/.h na budziku to będzie super sprzęt. Po zakrętach jak po sznurku a i koło w górę idzie z przyjemnością. Taki trochę szybszy fun bike.

Chociaz jeśli chodzi generowanie banana twarzowego to nic nie może się równać z SMC690. Wheelie, stoppie, slajdy, szutry są jego domem :)

Edited by fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>SV650>FZS1000>Versys650

Jeździłem powietrznym... Bieda jak sam ch... Hamulców nie ma, zawieszeń nie ma, mocy i momentu też specjalne nie ma... Powala jak się z 50 ccm przesiadasz... Przy Speed, Sprintach nawet to bieda... Oj biedaaa...

Dokładając do gotowego B12 3 koła na upsa z GIXa i dobre klocki plus oplot nie powiesz że to bieda. A nadal będzie kosztował połowę tripla :biggrin:

A ode mnie proponuję GSX 1400. 126 Nm robi robotę... :biggrin:

Tja... I jeszcze zmienić silnik, ramę i markę...

Wolę jeździć czymś innym niż koniem gdzie żebym mkał coś czego chcę trzeba zmienić 3/4 motocykla...

A to ciekawe, że sama zawiecha to 3/4 motocykla :D. Domyślam się, że śmigasz na seryjnych wydechach i nawet lusterek nie zmieniałeś? :D Nie mówiąc o klockach i przewodach, gdzie raz na jakiś czas trzeba je wymienić :P

Jeździłem na takiej ilości motocykli, że nie śnisz o takiej nawet w nocnych polucjach, więc wiem co napisałem.

Żeby bandzior 1.2 był motocyklem tak godnym uwagi jak się nad nim onanizujesz to trzeba by było zmienić mu:

- zawiasy

- zaciski

- tarcze, klocki

- pompy hamulcowe

- koła

- ramę

- no i na końcu można pomyśleć o wydajniejszym piecu.

To jest motocykl poprawny, którym nie ma się co podniecać, poniważ jest wiele poprawniejszych sprzętów. Mam nadzieję, że zrozumiałeś, bo dyskutować nie zamierzam. I pozdrawiam.

Jasne, jasne :D.

Jak to się mówi, chu**wej tancerce to i kiecka przeszkadza :P

Bandita już miałem - tzn gsx-fa na wtrysku i popieram, że bieda w porównaniu do tripla - nie miałem jeszcze v'ki i ku niej chyba skieruję swoje kroki...

Ale raczej wceluję w klasę do 800 - nie chcę litrowego motka, jabym chciał, kupił bym speeda albo tigera sport :)

Edited by _bollo_