Skocz do zawartości

Chopper dla "zielonego" - Tylko Jaki ???


Delfii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie :!:

 

Czy myśle o następnym moto, PEWNIE i to o nie JEDNYM :!: :twisted: :arrow: :D

Chociaż na razie bardziej intensywnie myślę o zrobieniu kat. "A".

 

Ps. Co do sprzęta - Ma ktoś książkę napraw :?: :?: :?: . Pożyczę, skseruję , kupię, wezmę w leasing, obojętnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted:  

ps a myslisz już o następnym moto??np V-Max?? albo cosik takiego??

 

Moje gratulacje (już to gdzieś pisałem) :D .

 

Szramer, ja już mysle co będzie następne, mimo ż dopiero GS`a kupiłem - jakaś 750 albo 1000 mi po głowie chodzi, i to 100 KM minimum 8) .

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfii, gratuluję zakupu sprzęta :lol: . Oby się super spisywał.

Ja niestety muszę najpierw zrobić prawko A ( to warunek żony - aż cud, że w ciągu kilku dni udało mi się Ją tak urobić - jeszcze tydzień temu na słowo motocykl dostawała wysypki :twisted: ).

Zapisałem się na kurs i czytam jakieś popie*****e testy :D .

 

Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do zakupu motocykla przymierzałem się ok. 7 lat (teraz mam 49 lat), początkowo myślałem o o jakimś chopperku 250 ccm, później Savage LS 650, następnie Virago 535, ostatecznie kilka dni temu kupiłem nową Hondę VT 750 C2 Shadow :D . Co do żony, to w ubiegłym roku zapisałem się do międzynarodowego klubu motocyklowego, pojechałem z nią samochodem na zlot (międzynarodowy), gdzie poznała wielu ludzi i zobaczyła na czym jeżdżą. Decyzję o zakupie motocykla teraz, podjęła żona, ja planowałem dopiero w kwietniu. Przy odpowiednim podejściu z tematem motocykla do żony, zawsze można osiągnąć zamierzony cel. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...