Skocz do zawartości

Chopper dla "zielonego" - Tylko Jaki ???


Delfii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: Witajcie dobrzy Ludzie !

Mam Marzenie Bardzo DUŻE! - Chopper i nie pytajcie dlaczego ?, ja to WIEM !!!

Jestem "zielony" i coś małego na początek - może Virago 535 ?

Co Wy na to ?!

Wysłucham każdej konstruktywnej opinii. 8O 8O 8O

Ps. Mam 176 cm i do 8000 zł w kieszeni. :? :? :?

A i jak przekonać "Żoneczkę" ? :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago 535 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja zaczełem od Intrudera 800 ale to brutal natomiast Virago jest mięciutka i przyjemna jak dziewczynka i ma duuuużo lepsze hamulce od VS.

Zabawne ale właśnie Michał ( z forum ) dał mi się przejechać tą Virażką.

Co do żony ja swojej powiedziałem dwa tygodnie przed zakupem, a ona na to > po moim trupie < , kupiłem, przywiozłem z Lublina w Vito do Siedlec. Na drugi dzień rano żonka zażyczyła sobie bym ją zawiózł do miasta (moto stoi spokojnie w busie) wsiadła i po drodze cały czas gada jak to ona jest przeciwko kupnu motocykla) po godzinie zawiozłem ją jeszcze w jedno miejsce i gdy zabierałem ją do domu obejrzała się do tyłu !!!

Od tego czasu na temat motocykla nie mówi NIC

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dobrzy Ludzie :!:

 

BORSUKLES wybacz ale tego typu moto raczej nie będzie pasowało do faceta o wzroszcie 176 i wadze 86 kg (a wprzyszłości może i więcej - chociaż nie planuje), a w dodatku będę musiał czasami posadzić na tylnym siodełku żonkę; choć mam nadzięję że nie za często :lol: :lol: :lol: ). Wydaje mi się też że bespieczeństwo zależy od tego co kto ma w głowie, a co można spodziewać się po trzydziestoletnim facecie. Chm ? :? :? :?

Co do żoneczki to niestety muszę się z nią liczyć - to także jej kasa. :cry: :cry: :cry:

Ps. Nick to od miłości do Delfinków - wspaniałe stworzenia :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosniku delfinow i motocykli.. :D jedno jest pewne!!! zadne 125 a tym bardziej 50!! niestety na takim sprzecie w trase nie pojedziesz zwlaszcza z bagazem (o zonie nie wspomne) Virago to maly motorek kiedys tez chcialem sobie kupic ale mam 186 wzrostu i jest o duzo za maly na mnie... ale przy twoim wzroscie to jest akurat zanjomy tez ma tyle i jest mu wygodnie na XV 535 bardzo spokojny i sprawdzony motorek... na poczatek nic lepszego a poza tym ten wyglad 8O ... wielu na niego choruje... Z tego co slyszalem szybko sie nudzi i czlowiek chce czegos wiecej ale na poczatek POLECAM!!! na pewno nie jest za mocny ani za szybki i nie jest ciezki... jeszcze raz polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zony to jak sie nauczys zjezdzic to przewiez ja raz powoli po jakichs fajnych pejzażach i bedzie sprzedana...

 

Ale zeby sie nauczyc jezdzic to trzeba miec moto... no wiec Na pewno twoja zoneczka Cie kocha... wiec wytlumacz jej ze jesli sie zgodzi to sprawi Ci wielka radosc i duzo szczescia... mysle ze to ja powinno przekonac bo nawet w erze znieczulicy ludzkie uczucia w zwiazkach sa bardzo wazne... no dosc tych wywodow :D Powiedz jej ze to nie jest 100konny potwor i ze na takim motorku to sie pyka 60 na godzine i podziwia widoki zeby go nie utozsamiala z ZX 12 R czycos...

Pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rad jak przekonać żonę :D

- pokaż jej gdzie ludzie jeżdżą na moto (np. był artykuł o kolesiu co pojechał do Afryki i zrobił 10tys km na 12 letnim motorze i nic mu się nie stało :D)

- pokaż kto jeździ na motorze (był artykuł o A.Grabowskim (Ferdek Kiepski) który pomyka na dragstar, jest jeszcze fronczewski i inni )

- Nie mów o żadnych wypadkach motocyklowych

- przy jeździe autem pokaz ze jesteś bardzo myślącym kierowca, zrównoważonym, przezornym itp.

 

 

co do moto to wlasnie virago lub suzua ls650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok wielkie dzięk (niezły pomysł 8) 8) 8) ), tylko prześlij jeśli możesz (email`em) lub powiedz gdzie szukać, czy też znależdż takowe artykuły. Jeśli są to czasopisma podaj nazwę i nr z którego roku, i z góry dzięki. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Piotr Machalica jezdzi drag starem, B.Linda tez chyba jezdzi, Keanu Reevs, Chris Cornell(byly soundgarden) ma harego, Steaphen King jezdzi harym, wiecej nie pamietam. Rzuc pare tych slawnych nazwisk :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Piotr Machalica jezdzi drag starem, B.Linda tez chyba jezdzi, Keanu Reevs, Chris Cornell(byly soundgarden) ma harego, Steaphen King jezdzi harym, wiecej nie pamietam. Rzuc pare tych slawnych nazwisk :PPP

O ile się pamietam, to nasz Brudny Harry Linda fundnął sobie V-Roda - bo podobno taka moda teraz wśród elyty - dosiadać "Wyrodka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc nie fundnal ale DOSTAL!!!! 8)

a co do pierwszego moto;)

ja mam juz teraz no za 3 miesiace 17 lat

i jestem podobnie zbudoany jak TY tzn 175cm i okolo 80kg (zalezy od pory roku :lol: )

i mam JINCHENGA KNIGHTA 50 jak nie wiesz jak wygada zajrzyj http://strony.wp.pl/wp/jincheng/index.html ja mam zoltego

bardzo ladnie wyglada i wogole ale tylko jak stoje na swiatlach albo jade w korku 8)

na trase na pewno sie nie nadaje :D

do nauki jest znakomity jesli chodzi o kogos w moim wieku ale dla ciebie proponowalbym cos wiekszego na pewno nie 50cm

jesli chodzi o Ferdka to jest w ktoryms Swiecie motocykli ale musialbym pogrzebac a nie mam czasu (sorry) jak trafie to podesle :D

a jak do jinchenga to po prostu mozna nim smigac po miescie dla przyjemnosci jazdy lekkiego szapu (ale tu nie chodzi o SZPAN!!!!) do szkoly albo jakos tak ale na pewno jako cos na wypad NIE NADAJE SIE!!

moze zmienie zdanie jak przyjda cieple dni

nie wiem czy powinienem ale powiem chyba "dorsześ" ma takie cudo jak chcesz sobie kupic ale glowy sobie nie dam uciac jest gdzies na forum poszukaj go i pogadaj!!!!

aaa jincheng ma okropnego MUŁA wogole nie da sie go ruszyc czasem nogami sie odpycham (lekko przesadzam) slyszalem o tuningu ze smigal 90 ale ja swojego tak nie przerabiam;)

mimo wszystkich zlych slow jakie powiedzialem na mojego rycerza ja jestem z niego zadowolony i ciesze sie ze udalo mi sie go kupic bo nie wyobrazam sobie siebie np na skuterze :D bardzo lubie mojego bzyka i polecam go osobom ktore nie skonczyly 18;)

a jakbys chcial crossa/enduro to na poczatek 50 no max 125 na wiekszym sie mozna LATWO WPEDZIC DO GROBU (tak przynajmniej slyszalem!!! jesli sie myle to mnie poprawcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...