Skocz do zawartości

Auto do 5 tys zl


przypadkowelitery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja o dobre imię poldasa 1.4 walczę niczym rejtan na obrazie , ale ogólnie ma opinię auta cholernie awaryjnego i dziadoskiego , ten 1.4 to podobno z plusów to jedynie na akumulatorze ma, sypią się głowice panewki , wszystko ...

Gówno prawda. W garażu stoi poldżer po moim starszym, co był kupiony funkiel nówka ze salonu. Wiadomo że most trzeba było od razu zrobić żeby nie wył, ale to we wszystkich było poza eksportowymi "Borewiczami". Poldek był wołem roboczym, terenówką i wyścigówką. Letkiego życia nie miał. Z awarii to były jedynie dwie rzeczy. Przerdzewiały pasy trzymające zbiornik paliwa przez co mało nie wypadł. Nowe pasy 40zł i godzina roboty na leżąco.

Drugi temat był poważniejszy, a zaczęło się od pękniętej nagrzewnicy, a raczej od trzech które pękły po kolei. Były lane uszczelniacze do układu, które uszkodziły termostat, do tego płyn uciekał nieraz trochę za szybko, układ był przez to zapowietrzony no i starszy zagotował silnik i uszczelka pod głowicą jebła. Do tego zamiast zholować auto przyjechał nim do domu jakieś 35km mając silnik pełen boryga. Uszkodził popychacze i szklanki. Niby grubo, ale na własne życzenie, bo trzeba było zrobić ten układ porządnie, a nie jeździć bez chłodzenia. Ojca znajomy miał dwa, Caro i Caro+. Bez żadnej awarii zajeździł oba aż mu się znudziły. Po nich kupił Rovera bo zakochał się w tych silnikach. Ja w trasie potrafiłem zejść nim do spalania 6,4.

Siostra przejęła tego poldka i zrobiła mu generalny remont nadwozia. Jeszcze trochę pojeździ :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grzecznościowe wklejam.. Astra 1994 za 2 koła:

Ogłoszenie grzecznościowe (własność starszego Pana);

Sprzedam OPEL Astra 1994 r.

Przegląd 05.09.2017

OC 28.10.2017

szyberdach,alufelgi ,relingi (dodatkowy komplet tapicerki,foteli ) ..itd

do auta są oponki letnie na alufelgach

CENA 2 tysiące

Lokalizacja BARTOSZEWO Zachodniopomorskie

tel. 797 843 379 (w razie braku zasięgu DZWONIĆ to bólu )

 

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=722661731234474&set=pcb.722665391234108&type=3

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zajebiste. Gdyby nie normy euro sam bym kupił jako auto na zakupy. Edytowane przez Quanti86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś dla Michoa jak nic.

 

przecie to jest tico a tico za 2 tys się kupuje w gazie, skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej mieć brata walącego kozę niż siostrę na syfsuki

 

https://www.olx.pl/oferta/lada-niva-lada-niwa-waz-2121-tanio-CID5-IDiTb3R.html#61f6e232c8

 

wspawać parę profili coby się nie złamała , gaz jest , napędy są , ciul z przeglądem , nie pokazywać dowodu rejestracyjnego to 50 zł mandatu ale nie zabiorą( teraz o tym wiem, mądry polak po szkodzie ) i ogień , hamulce tam ciul ja nie pamiętm kiedy miałem auto z 100% sprawnymi hamulcami byle ze 2 koła łapały albo ręczny i jazda

 

ale fura jak złoto tyrałby po żwirowni aż miło :D jedyny minus że słabo kręci bączki na suchym bo stały napęd 4wd i słaby silnik.......

 

i flota przyjazna możn jeszcze coś urwać......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspawać parę profili coby się nie złamała , gaz jest , napędy są , ciul z przeglądem , nie pokazywać dowodu rejestracyjnego to 50 zł mandatu ale nie zabiorą( teraz o tym wiem, mądry polak po szkodzie )

Ten numer już może nie przejść, bo praktycznie każdy patrol może sprawdzić czy masz przegląd, a jak zobaczą wraka to będzie to pierwsze co sprawdzą i jak się uprą to fura pójdzie na lawetę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skodach z tym silnikiem trochę dziwnie pracuje sprzęgło, ale poza tym silnik jest zajebiście dynamiczny i w miarę oszczędny. Niby tylko 105 KM, ale załadowany po kokardę przyspiesza bez wysiłku nawet przy prędkościach autostradowych. Bardzo fajne autko.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten numer już może nie przejść, bo praktycznie każdy patrol może sprawdzić czy masz przegląd, a jak zobaczą wraka to będzie to pierwsze co sprawdzą i jak się uprą to fura pójdzie na lawetę :)

 

kiedyś mi się udało mówię że nie ten dowód wziąłem ale oc mam bo wożę z innymi dokumentami i 50 zł mandatu było tylko a tam też przeglądu nie było :D

 

najgorsza laweta i parking podobno masakryczne koszta ja to odrazu na kolana i po same jaja jak pedał hamulca wcisnął i mu wpadł w podłogę i zaczął proponować parking i puścili ale posrany byłem dobrze nawet kapci w ustach nie czułem .......

 

https://www.olx.pl/oferta/daihatsu-hijet-1-0-1994r-CID5-IDiK1Oh.html#a54bb19b8b

 

 

kurde o taki by mi pasował :D w ciulowym miejscu butla quada będzie ciężko wepchnąć , graty do tego są też drogie , ale jest bidazawór nawet niech 10 wcignię to i tak 100km taniej niż kaszliwem, oc niskie i wszędzie się zmieści i blaszak , mnie to w libero tak wkurwiało że to auto jest przeszklone i tak ludzi nie woziłem fotele mi graciły w chałupie , wszystko trzeba było wiązac kombinować żeby w szybę nie jebło a tu wyjebka ,wpakować jak kartofla i niech lata jak bila w pinballu, do tego płaska podłoga zajebisty plus przy wjeżdżaniu czymkolwiek i niżej próg załadunku........

 

ale cena z dupy pozatym nie mam na drugie oc i spasuje

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda. W garażu stoi poldżer po moim starszym, co był kupiony funkiel nówka ze salonu. Wiadomo że most trzeba było od razu zrobić żeby nie wył, ale to we wszystkich było poza eksportowymi "Borewiczami". Poldek był wołem roboczym, terenówką i wyścigówką. Letkiego życia nie miał. Z awarii to były jedynie dwie rzeczy. Przerdzewiały pasy trzymające zbiornik paliwa przez co mało nie wypadł. Nowe pasy 40zł i godzina roboty na leżąco.

Drugi temat był poważniejszy, a zaczęło się od pękniętej nagrzewnicy, a raczej od trzech które pękły po kolei. Były lane uszczelniacze do układu, które uszkodziły termostat, do tego płyn uciekał nieraz trochę za szybko, układ był przez to zapowietrzony no i starszy zagotował silnik i uszczelka pod głowicą j*bła. Do tego zamiast zholować auto przyjechał nim do domu jakieś 35km mając silnik pełen boryga. Uszkodził popychacze i szklanki. Niby grubo, ale na własne życzenie, bo trzeba było zrobić ten układ porządnie, a nie jeździć bez chłodzenia. Ojca znajomy miał dwa, Caro i Caro+. Bez żadnej awarii zajeździł oba aż mu się znudziły. Po nich kupił Rovera bo zakochał się w tych silnikach. Ja w trasie potrafiłem zejść nim do spalania 6,4.

Siostra przejęła tego poldka i zrobiła mu generalny remont nadwozia. Jeszcze trochę pojeździ :)

Wyly tylko polskie mosty, jugole byly ciche. Wyl walek atakujacy i talerz, wina tasmy produkcyjnej a raczej tego co skladal, kwestia spasowania walka do talerza trzeba bylo dobrac odpowiedni walek do talerza z odpowiednia tolerancja luzu. Nie wszystkie wyly, zdarzalo im sie zlozyc i trafic zupelnie przypadkowo na odpowiednia tolerancje luzu miedzy walkiem a talerzem wtdy nie wyl. Ogolnie jak ojciec skaldal silnik skladal go "ciasniej" 90% taksowkarzy w Minsku Maz mialo kapitalki u nas, po takiej robocie najwiecej przejechal szary duzy fiat z numerem bocznym 88 364 tys km to tez kwestia techniki jazdy ale wycisniecie takiego przebiegu, przy tej technologi z lat 50 bylo wtedy wyczynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęcia to on igła wygląda , mój kaszel wygląda 20x gorzej tutaj chociaż nie wygląda walony z każdej możliwej strony

 

https://www.olx.pl/oferta/opel-frontera-2-0-off-road-CID5-IDjEWtT.html#516d7ae8b2

 

tysiak pond budżet , ciekawe jak wypada starcie niva vs frota , frota ma ramę ale przy jakości blachy spod znaku zorro to pewnie w praktyce ma ją tak samo jak niva progi więc tutaj remis , kurde jak widzę te zegary z astry to aż mi bierze skojarzenie że zasnę przy przyśpieszaniu , z czego jest ten 2.0 , calibra ?

 

z froty internet się nabija że to jest suv dla zarabiających 1200 , nadaje się w to w teren jak michoa do pisania merytorycznych postów o luksusowych samochodach , ale widziałem jak w takiej żwirowni jebali do upadłego zwykła 5 drzwiową jeszcze chyba 1.6 i miałem wrażenie że jak pod nią bomby nie podłożą to się nie zepsuje , zresztą benzynę 8v od opla to chyba tylko koniec świata zatrzyma ? i dawała radę , trochę ich do 5 tys zł jest ktoś coś wie widział , tata a marcin powiedział ?

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...