Skocz do zawartości

Auto do 5 tys zl


przypadkowelitery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/opel-frontera-2-0-off-road-CID5-IDjEWtT.html#516d7ae8b2

 

tysiak pond budżet , ciekawe jak wypada starcie niva vs frota , frota ma ramę ale przy jakości blachy spod znaku zorro to pewnie w praktyce ma ją tak samo jak niva progi więc tutaj remis , kurde jak widzę te zegary z astry to aż mi bierze skojarzenie że zasnę przy przyśpieszaniu , z czego jest ten 2.0 , calibra ?

 

z froty internet się nabija że to jest suv dla zarabiających 1200 , nadaje się w to w teren jak michoa do pisania merytorycznych postów o luksusowych samochodach , ale widziałem jak w takiej żwirowni jebali do upadłego zwykła 5 drzwiową jeszcze chyba 1.6 i miałem wrażenie że jak pod nią bomby nie podłożą to się nie zepsuje , zresztą benzynę 8v od opla to chyba tylko koniec świata zatrzyma ? i dawała radę , trochę ich do 5 tys zł jest ktoś coś wie widział , tata a marcin powiedział ?

No ja bym Ci coś powiedział, np że Frota w terenie wypada gorzej niż Uaz, Grand Cheeroki, Honker, Niva, Patrol i kilka innych, no ale ja gej jestem i się nie znam :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym Ci coś powiedział, np że Frota w terenie wypada gorzej niż Uaz, Grand Cheeroki, Honker, Niva, Patrol i kilka innych, no ale ja gej jestem i się nie znam :)

Widziałem gdzieś filmik jak 126p wypada lepiej w terenie niż JEEP Cherokee i to wyposażony w lifty i M/T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Jeep'a ..... nawet dwa ........ jeden cywilny mniej więcej a drugi ostro zmotany, z cywilnym zero problemów, nawet po tym jak utopiłem go w Narwi, z drugim było gorzej, bo zaniedbany, co tam w nim robiłem ale w końcu się poddałem i sprzedałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja bym Ci coś powiedział, np że Frota w terenie wypada gorzej niż Uaz, Grand Cheeroki, Honker, Niva, Patrol i kilka innych, no ale ja gej jestem i się nie znam :)

 

nie wiem jak może wypdać gorzej niż niwa , jak przeciętna niwa po skoku albo rajdzie po dziurach zostawia 4 ślady , albo w ogóle ma środek niżej niż przód i tył i wybite szyby w drzwiach bo się cała zgina , frota ma ramę i ma niezłą ramę , buda gnije rama zostaje.......

 

 

Widziałem gdzieś filmik jak 126p wypada lepiej w terenie niż JEEP Cherokee i to wyposażony w lifty i M/T

 

 

 

mnie się wydaje że kiepski kierowca tego jeepa strasznie :D 11:38 tam jest 1m górka a koleś się czai ze zjazdem jakby z mount everestu zjeżdżał :D

 

 

Twierdzę tylko że lepiej sobie radzą w terenie niż frotki.

 

no ale ile kosztuje pajero a ile frota ? tylko nie mów mi o pajero za 4 tys zł bo kumpel takie miał i studnia bez dna a ceny części to japoni no to wiadomo :D równie dobrze można stwierdzić że aventador sobie lepiej radzi w wyścigu na ćwierć mili niż cienquocento 700 w gazie ale jaka jest różnica w cenie :D ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak może wypdać gorzej niż niwa , jak przeciętna niwa po skoku albo rajdzie po dziurach zostawia 4 ślady , albo w ogóle ma środek niżej niż przód i tył i wybite szyby w drzwiach bo się cała zgina , frota ma ramę i ma niezłą ramę , buda gnije rama zostaje.......

Misiek, my nie skakaliśmy bo by się pasażerom z tyłu wódka wylała. :) Zdecydowanie preferowaliśmy wszędojeżdżenie po najróżniejszym terenie jaki się po drodze trafił.

Frota kopała się nawet w takich miejscach, gdzie polonezem dawało radę przejechać. Potrafiła też stanąć w śniegu 50 cm, na zajebistych śniegowych terenowych kapciach. Nie zimowych, tylko konkretnie na śnieg.

 

no ale ile kosztuje pajero a ile frota ? tylko nie mów mi o pajero za 4 tys zł bo kumpel takie miał i studnia bez dna a ceny części to japoni no to wiadomo :D równie dobrze można stwierdzić że aventador sobie lepiej radzi w wyścigu na ćwierć mili niż cienquocento 700 w gazie ale jaka jest różnica w cenie :D ?

Mam wrażenie że cena wynika bardziej z jakości i trwałości auta, ale nie w przypadku froty. Ona jest moim zdaniem po prostu mało udana. Jak się już czepiamy cen, to porównaj z Vitarą. Przedział ten sam i Vitary nawet bardziej rdzewieją.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie preferowaliśmy wszędojeżdżenie po najróżniejszym terenie jaki się po drodze trafił.

 

to widocznie u was w lesie jest płasko jak na klatce piersiowej 13 letniej anorektyczki bo niwę jest naprawdę łatwo złamać nie trzeba red bull diverse x night jump styknie ostra jazda po dziurach..........

 

 

Frota kopała się nawet w takich miejscach, gdzie polonezem dawało radę przejechać. Potrafiła też stanąć w śniegu 50 cm, na zajebistych śniegowych terenowych kapciach. Nie zimowych, tylko konkretnie na śnieg.

 

masa też robi swoje , ale jak nie dawła rady tm gdzie polonez dawał to znczy straszna pizdą frotą jeździła........

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryteria jakie podał autor tego tematu są jasne,auto ma być do 5000zł,mało palić,być ekonomiczne> Panowie wy mu jakieś Łady Nivy podsyłacie co palą 15l w terenie,a i poza nim ponad 10l.

 

Jeśli samochód ma być ekonomiczny i zmieścić się do tej kwoty proponuję Fiata Seicento 1,1

Daihatsu Cuore. Spokojnie uciągną przyczepkę motocyklową. Nie są to samochody zbyt obszerne i wygodne. Nadają się raczej na miasto i krótsze trasy.

Jeśli szukasz czegoś wiekszego pomyśl o Fordzie Focusie pierwszej generacji tzw mk1

Najlepiej z silnikiem 1,6 zetec.

jest to bezawaryjny ,dynamiczny i w miarę oszczędny silnik benzynowy. Niestety nie lubią współpracy z LPG z racji plastykowego kolektora dolotowego.

 

Jak chcesz pchać gaz to tylko do Opla,tylko te z koleji rdzewieją podobnie jak starsze Mercedesy...jeszcze na tasmie montażowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a i poza nim ponad 10l

 

10 gazu to dużo :D ? to ja wysiadam ..........

 

przecież to jak 5 benzyny są w ogóle auta co mniej palą :D ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 gazu to dużo :D ? to ja wysiadam ..........

 

przecież to jak 5 benzyny są w ogóle auta co mniej palą :D ?

No tak,tylko ,ze ja napisałem ile te Nivy palą, a nie na jakim paliwie :)

Wiadomo,że na gazie połowę taniej. Ostatnio ktoś na CB pytał gdzie najtańszy gaz w Rzeszowie jest ,to go wysmiali,,że nie dość gdzie jeżdzi na gazie,to taki chytry,że za pare groszy szuka najtańszego gazu :) Tacy to by chcieli najlepiej wody za darmo nalać i jeżdzić cały miesiąc.

 

 

Do autora- Pomyśl o Hyundai Atos 1,0 bardzo fajne ,ekonomiczne małe autko.Do tej kwoty kupi bez problemu.

Edytowane przez SamotnyWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...