Skocz do zawartości

Auto do 5 tys zl


przypadkowelitery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

jedyne co pamiętam ze skody 105L to to, że w środku robiło się w miarę ciepło dopiero po przejechaniu wchuj kilometrów. Kompletnie skopane ogrzewanie.

 

napewno nie termostat ? owszem tam jest 100km węży i 2 cysterny wody w układzie ale w libero jest to samo i grzeje ślicznie

 

No właśnie nie. Z garbatego czy z kaszlaka trajkę zrobisz bez problemu, a z fortepianu będzie dostawała wzwodu nawet jak piachu w przednie koło nasypiesz. No chyba że te dwa worki kartofli wyjmiesz z bagażnika i będziesz woził na widelcu.

 

zyga błagam , jak już izo zwrócił chyba uwagę w temacie samochodów masz pojęcie jak michoa o podrywaniu kobiet , odpuść :D

 

robiłeś kiedyś trajkę z malana w najprostszym wydaniu ? bo u mojego kumpla stoji taki ulep , ze mną w fotelu z 3 biegu wstaje na koła z źle ustawionym zapłonem i nie kręcąc na obroty , każdy trójkołowy pojazd z silnikiem za tylnią osią będzie miał ten problem czy to zaporożec czy garbaty czy malan czy skoda, chyba że na kierownicy będziesz woził żonę rzala i bula, nawet te frędzle dla hydraulików gdzie przód jest od czopka a z tyłu alumy i całość ma długość autobusu przegubowego to idę z tobą o zakład że to nie skręca jak dołożysz w palnik .......

 

Popatrz sobie na amerykańskie rail buggy to jest klepane na bokserach 1.6 z garbatego i jego rurowej ramie , ma dwa koła z przodu i jest cholernie długi i lata na gumie jak oszalały a ile ten piec może mieć nawet na maksa wysterydowany ? 100KM ?

 

Z malana jak się robi buggy z sensownym rozkładem masy to silnik odwracasz o 360 stopni , w skrzyni odwracasz dyfer i wtedy masz sensowny rozkład masy bo silnik jest przed tylnią osią.....

 

barracuda czy piranha to inna bajka bo tam są silniki motocyklowe to raz a dwa że w prawidłowym wykonaniu silnik jest nad tylnią osią a nie za..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyga błagam , jak już izo zwrócił chyba uwagę w temacie samochodów masz pojęcie jak michoa o podrywaniu kobiet , odpuść :D

Śmiem twierdzić, że na samochodach znam się jednak dużo lepiej niż Ty na babach. :)

Myślisz że pisałbym o tym, gdybym nie uczestniczył w procesie twórczym takiego pojazdu?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmiem twierdzić, że na samochodach znam się jednak dużo lepiej niż Ty na babach. :)

 

narazie to dajesz popis jak ja na podrywie po pijaku :D

 

 

Myślisz że pisałbym o tym, gdybym nie uczestniczył w procesie twórczym takiego pojazdu?

 

zyga no pomyśl na logikę bo piszesz takie bzdury że sie w pale nie mieści a idziesz w zaparte że wiesz lepiej

 

Jak pojazd trójkołowy który ma na tylnią osią silnik ma nie wstawać na koło ? ile musiałby przód ważyć ? jakie to musiałobybyć długie ? no pomyśl na logikę :D

 

to nie jest wada tylko silnika skody to jest wada każdego pojazdu 3 kołowego z silnikiem za tylnią osią , u mnie kumpel miał frędzla z silnikiem zaporożca tam przód był ciężki bo tona armatury długie jak autobus przegubowy i samochodowe koło z przodu i strzał ze sprzęgła i przed pionem ratował go fakt że to było niskie i silnik uniemożliwiał zrobienie świecy bo wystawał i robił strzał w glebę ....

 

fabryczny 126p trochę wody , albo śniegu i nie skręca ( przecież mam jeżdżę widzę ) a jak się dobrze uprzesz i zapierdolisz porządny strzał ze sprzęgła to ustaw sobie kamerę na glebie i patrz na przód , nie zrobi świecy ale wierz mi podniesie przednie koła i dlatego nie skręca , i tam przód porównując z trajką z przodem wsk czy krosa to jest ku**ewsko ciężki a ty twierdzisz że trajka przodu nie podniesie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyga no pomyśl na logikę bo piszesz takie bzdury że sie w pale nie mieści a idziesz w zaparte że wiesz lepiej

 

Jak pojazd trójkołowy który ma na tylnią osią silnik ma nie wstawać na koło ? ile musiałby przód ważyć ? jakie to musiałobybyć długie ? no pomyśl na logikę :D

 

to nie jest wada tylko silnika skody to jest wada każdego pojazdu 3 kołowego z silnikiem za tylnią osią , u mnie kumpel miał frędzla z silnikiem zaporożca tam przód był ciężki bo tona armatury długie jak autobus przegubowy i samochodowe koło z przodu i strzał ze sprzęgła i przed pionem ratował go fakt że to było niskie i silnik uniemożliwiał zrobienie świecy bo wystawał i robił strzał w glebę ....

 

fabryczny 126p trochę wody , albo śniegu i nie skręca ( przecież mam jeżdżę widzę ) a jak się dobrze uprzesz i zapierdolisz porządny strzał ze sprzęgła to ustaw sobie kamerę na glebie i patrz na przód , nie zrobi świecy ale wierz mi podniesie przednie koła i dlatego nie skręca , i tam przód porównując z trajką z przodem wsk czy krosa to jest ku**ewsko ciężki a ty twierdzisz że trajka przodu nie podniesie :D

Misiu, kolega spawał trajkę ze skody i zrezygnował, bo przy długości na pograniczu rozsądku (zarówno właściwości jezdnych jak i wyglądu ) przednie koło ledwo dotykało gleby. Kombinowaliśmy jak konie pod górkę i ch*j to dało. Zmienił koncepcję i wziął silnik z kaszlaka - zrobił i to jeździło. W skodzie jest dłuższy silnik, dłuższa skrzynia i przede wszystkim półosie są dużo bardziej z przodu. Nie jestem żadnym ekspertem, ale z dupy tej wiedzy też nie wziąłem.

A dyskusja na temat właściwości jezdnych takich konstrukcji nie ma sensu, bo to są wymysły do paradowania a nie do jazdy.

Pozdrawiam serdecznie :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zrobię traje z hondy civic! Podobno pomimo fatalnej deski rozdzielczej ma fajny silnik, więc nadaje się na dawcę :)

Mam jedną na sprzedanie jakby co :wink: Akurat buda brzydka i poobijana, to nie żal będzie pociąć :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Misiu, kolega spawał trajkę ze skody i zrezygnował, bo przy długości na pograniczu rozsądku (zarówno właściwości jezdnych jak i wyglądu ) przednie koło ledwo dotykało gleby. Kombinowaliśmy jak konie pod górkę i ch*j to dało. Zmienił koncepcję i wziął silnik z kaszlaka - zrobił i to jeździło. W skodzie jest dłuższy silnik, dłuższa skrzynia i przede wszystkim półosie są dużo bardziej z przodu. Nie jestem żadnym ekspertem, ale z dupy tej wiedzy też nie wziąłem.

 

na przyszłość przywieźcie mi ten silnik i ja wam zrobię :D

ja miałem tak wizje 1.0 od 105 i przód od moto ale nie mam miejsca żeby to postawić ale jak zrobię to sie pochwalę :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na h*j to rejestrować ? zespawać i dzida w pole a nie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl chyba w to nie wejdzie? no może supermociak ze zdjętym przednim kołem :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

motocykl chyba w to nie wejdzie?

 

do libero xr600 i cr 250 wchodziły w całości ale trzebabyło po ukosie i xr 600 bez lusterka , fotel przedniego pasażera na maxa w przód żeby się klapa zamknęła , podobno daihtasu dł€gośc ta sama..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem nie próbowałem :D

9b44b21b2067aeabmed.jpg

2c7c5d11acf06948med.jpg

 

bez lusterka , szorując kierownicą o podsufitkę przy załadunku ( jak cr 250 ziomka ładowałem to musiałem ją wpuścić w lagi bo za wysoka była ) i potem nadrzucnie dupy żeby urwać te brakujące centymetry żeby się klapa zamknęła , gąbka pod błotnik bo zapierał się o szybę , kwałki suporexu i stanęła na stopce potem pas za uchwyty po ostatnim rzędzie siedzeń , pas między silnik a gaźnik i doscisnąć francę z czuciem , zamknąć klapę żeby w tył nie dygła i 70-80 km można było jechać, z tym że ja samochodem jeżdżę jak pedał , nawet jak zapatrzę się za 12 cm kozakami na szpili i za kolano to i tak opcji na gwałtowne hamowanie nie ma bo on że tak to wyjściowo nazwię ma bardzo skuteczny ABS :D

 

lepiej się trajkę ładowało , bez pasa bez niczego po prostu wrzucił klapę zmknął i jazda :D przy Xr sporo mordowania było .........

 

z cr250 był problem bo nie ma stopki bocznej , skończyło się na postawieniu na typowym stołku mx ( taki najtańszy podnośnik do crossów ) i też gnieceniu pasami do niego i podłoża

 

oba naraz pewnie by wlazły ale napewno by się klapa nie zamknęła, a na klapie jest rejestracja i łysy mógłby podjąć próbe obrzezania :D

 

hijet czy carry mają ten plus że mają płaska podłogę i bliżej gleby niż libero...........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...