Skocz do zawartości

Mój Chiński Romet k 125 łamie stereotypy


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze ze spalił koło 6,5 litra na całej trasie przy prędkości koło 80km/h czasami 90km/h chwilami v Max czyli ponad stówę .

 

Seicento w gazie, koszt porównywalny przy prędkości 120-140km/h:)

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Seicento w gazie, koszt porównywalny przy prędkości 120-140km/h:)

Od kiedy seicento pali 2,5 litra na 100km? :) 6,5 l mi spalił na 250 km

 

Aha,powodzenia z tak szybka jazda po polskich drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazu na 250km wychodzi podobny koszt (1,52 za litr, spalanie 7,5 litra), i to nie jest szybka jazda. Kupisz sobie kiedyś litra to będziesz postrzegał takie prędkości jako zamulanie:)

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Nie kupię sobie litra ani nawet 250 . 125 spokojnie wystarcza mi na wszystko .

 

Ok.sorry za parę kurwow w filmikU xd

 

 

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Punkbuster

Moto ma juz 10k przebiegu . Pękło tylko jedno mocowanie plastikowego boczka . Dobry klej i załatwione . Nadal pięknie jeździ i oby tak dalej ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na romecie kończy się dopiero jak nie ma czym jechać :p a tak serio to też monitoruje temat i jestem ciekawy jak sprawa bedzie wygladała przy 20 kkm. 3Mam kciuki

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

hyyyymmmm... ta buda mi przypomina pewien motocykl ...ciekawe jaki :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fqaprF2h-Wk

 

a od tego motocykla skopiowano silnik i usprawniono(dodano np. rozrusznik)

 

 

Ale zauważyłem też że mam tylnie amory od tej hondy i chyba lagi.

 

Podsumowując k 125 to mieszanka tych dwóch motocykli z pewnymi zmianami jak inne alusy, zegary itp. :D wspaniała mieszanka , muszę przyznać :)

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubane Chińczyki przerobiły Zuzię na Romana. Ale za to wszczepili mu serce od Hani :biggrin:

Mój znajomek kupił sobie ostatnio Zippa Manica. To jest też dokładnie Twój silnik, tyle że w budzie od jamy YBR125. Oczywiście poradziłem mu, żeby zrobił od razu wszystkie Twoje usprawnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Bardzo mnie cieszy ze moje rady sie rozprzestrzeniają Dzięki moim radą moze niektórzy unikną gleby przez natychmiastowa zmianę przedniego lacza na normalny

 

Zipp manic fajny sprzęt .niby Ten sam silnik ale 1KM mocniejszy, bo ma 11 km . Różnica w dynamice pewnie niezauważalna.nie wiem, nie jeździłem manicem . Na YouTube widziałem ze tez leci z wiatrem z 110 licznikowe co daje 104-105km/h z gpsem .

 

Ale bekę miałem jak sie dowiedziałem ze mam ramę z Suzuki Gs 125 . Najlepsze jest to ze jako następny motocykl chce kupić hyosunga gt 125 ktory ma ramę z suzuki Gs 500 :D niezły zbieg okoliczności . Co ja mam z tymi gsami to nie wiem 😀 Nie podoba mi sie jako tako Gs 500. Gs 125 jest ok.

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...