Skocz do zawartości

Mój Chiński Romet k 125 łamie stereotypy


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GT 125 wbrew pozorom nie ma ramy od GSa, choć trzeba oddać że sam jak Żona miała GT byłem o tym przekonany ;-). Ale pomimo podobieństw to nie jest rama z GSa, uwierz...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Nie? A ja myślałem ze hyosung kupił licencje od suzuki na produkcje tej ramy. Wiadomo ze sa przerobione mocowania silnika pod Vke. Cholernie podobna , prawie identyczna . Nie wiem jak na ten plagiat zareagowalo Suzuki.

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bekę miałem jak sie dowiedziałem ze mam ramę z Suzuki Gs 125 . Najlepsze jest to ze jako następny motocykl chce kupić hyosunga gt 125 ktory ma ramę z suzuki Gs 500 :D niezły zbieg okoliczności . Co ja mam z tymi gsami to nie wiem Nie podoba mi sie jako tako Gs 500. Gs 125 jest ok.

 

Ja tam nie chcę nikomu psuć satysfakcji z posiadania takich wynalazków tylko chcę wtrącić, że jak coś jest na licencji to nie znaczy, że jest wiernie skopiowane z użyciem materiałów takiej samej wytrzymałości i jakości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Hyo klepie też Suzuki, wiec akcent na materiały uważam za netrafiony. Rama od GT jest nie do końca kopią ramy gsa i uważem że to nie do końca kopiowanie wyszło jej na dobre. Co do użytych materiałow w przypadku całego GT nie miałem najmniejszych zastrzerzeń. Tak że może nie ciągnijmy już dalej tematu...

 

P.s. co do materiałów używanych do produkcji gsa zastrzeżenia mam... To gów..o rdzewieje w oczach.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczy to tylko o dobrze WSZYSTKICH materiałów - czyż nie ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

A mi w romecie po 2 latach użytkowania rama ani troche nie pordzewiała. Tylko w 2 miejscach gdzie fabrycznie było przetarcie do gołego metalu . Dobra jakość czy za krótko użytkowane by oceniać ?

 

Hyo gt 125 dla to chyba najlepszy sprzęt na A1/B jaki istnieje. Gabaryty małej SVki , 120 km/h idzie co w zupełności dla mnie wystarczy . I ta Vka ... Mniam . To jest jedyny obecnie produkowany motocykl na świecie z widlasta 125 , i niestety przez to jest drogi . A nowa buda jest przepiękna . I podoba mi sie charakterystyka 2T w nim...tzn. Ze do 7 tys. Obr nie idzie. no i waga z gabarytami sa jak najbardziej plusem. Czuje sie ze sie jedzie motocyklem a nie większym motorowerem.

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w romecie po 2 latach użytkowania rama ani troche nie pordzewiała. Tylko w 2 miejscach gdzie fabrycznie było przetarcie do gołego metalu . Dobra jakość czy za krótko użytkowane by oceniać ?

 

Hyo gt 125 dla to chyba najlepszy sprzęt na A1/B jaki istnieje. Gabaryty małej SVki , 120 km/h idzie co w zupełności dla mnie wystarczy . I ta Vka ... Mniam . To jest jedyny obecnie produkowany motocykl na świecie z widlasta 125 , i niestety przez to jest drogi . A nowa buda jest przepiękna . I podoba mi sie charakterystyka 2T w nim...tzn. Ze do 7 tys. Obr nie idzie. no i waga z gabarytami sa jak najbardziej plusem. Czuje sie ze sie jedzie motocyklem a nie większym motorowerem.

A varadero 125 nie ma V-ki ?

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Varadero nie jest obecnie produkowana, tak samo choppery itp.

Gt 125 jest jedynym OBECNIE produkowanym v2 125.

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Punkbuster

No i wydech zaczął brzęczeć. Dokładnie tak jak w starym wydechu. Tylko sądziłem że trochę pózniej to się stanie. Na starym po koło 5 tyś przebiegu . teraz po koło 4 tyś. Nie przeszkadza mechanicznie , ale akustycznie troche tak :D Trzeba było by rozcinać puche i coś tam sprawać by nie brzęczało. Ja tam pierdyle się w to bawić i na to kase dawać. Kurde , jakby tylko był jakiś akcesoryjny wydech do tego motocykla...

 

Przebieg 12k i rośnie . Moto śmiga bez zarzutu . olejum zara wymieniam na castrol power 1 pół syntetyk . Wcześniej non stoper na motulu 5100 jezdziłem. Trzeba próbować różnych , a nie w jednym siedzieć :) Przy okazji sobie elegancko umyje filtr powietrza z ludwicznikiem pod ciepłą wodą :)

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...