Skocz do zawartości

CBR vs ZZR


Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja jest typowo akademicka. Yoshi i tak kupi co bedzie chciała, choć wybór nie do końca jest cchyba dobry na początek. Masa i moc motocykla może ją pokonać, ale nic tak nie uczy pokory jak siniaki na tyłku (oby NIE! ). Przy takiej maszynie (na początek) najlepszym zabezpieczeniem jest zdrowy rozsądek i ćwiczenia. Rzeczywiście zaliczenie "Motoszkoły" jest bardzo wskazane (zresztą nie tylko w tym przypadku - sam się tam wybieram, żeby ćwiczyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super... jakies zdjecia czy cos jak masz to dawaj... no i oczywiscie zycze udanego i milego uzytkowania machiny

oto hondzia we własnej osobie :roll:

wiem, ze powinnam to wrzucić do nowego tematu, ale.. nie chciałam zasmiecać forum...

 

na razie moto spisuje się bez zastrzeżeń 8)

dzisiaj przezylismy mały ZONK, bo po powrocie z małego terningu na wyłączonym z ruchu asfaltowanym kawałku trasy E7, tuż przed zjazdem na orlen zabrakło nam paliwa i zanim się zorientowaliśmy i odkręcilismy rezerwę hondzia zdążyła już łyknąć powietrza i odmówiła pracy 8O

z rozrusznika nijak nie chciała zagadać :?

na szczęscie długo na pomoc nie czekaliśmy 8) - tankujący się autem obok chłopaki przejęli się sprawą i... na pych hondzia szybko uległa :mrgreen:

jeszcze raz dzięki za pomoc chłopaki :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

CBR super , sam od kilku miesięcy jestem szcześliwym posiadaczem identycznej CBR z jednym wyjątkiem - mam koła w kolorze zółtym (taki jak kolor naklejek). Kolory te są żadko spotykane.

 

Z tego co znalazłem w sieci jet to wersja specjalna. Moja ma głośny wydech , DynoJet i sportowy filtr powietrza K&N. wszystkie te elemnty są podobno seryjne.

 

Czy twoja CBR posiada takie elementy? Czy też ma głośny wydech?

 

W razie potrzeby posiadam serwisówkę w PDF do CBR. Zdobycie jej nie było łatwe - ale już jest.

 

W razie potrzeby służe pomocą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę... i blisko nawet ;) starogard to raptem jakieś 100, moze 120 km ode mnie :roll:

 

taka sama cebra wisi/wisiała (bo nie wiem czy już się nie sprzedała) na allegro - ktoś z okolic gorzowa wlkp. sprzedawał 8)

nawet się interesowałam, bo moto prosto z niemiec i na fotkach bardzo ładnie wyglądało, ale rok 94 i cena 14.5 tys. zł (bez cła) trochę mnie zniechęciły :?

 

u mnie siedzi yoshimura (hehehe.. co za dziwny zbieg okoliczności :lol: ), dynojety są i sportowy filterek w postaci KNa też - przy czym czy to seryjne wyposażenie tego modelu to nie mam zielonego pojęcia :oops:

 

oczywiście serwisówką byłabym zainteresowana :roll:

 

Sarenka24 - niestety, kask AGV z malowaniem "Rossi" był pożyczony :|

tak się nam trafiło, ze wcześniej mieliśmy moto niż kaski :oops: :mrgreen:

po konsultacji ze znajomym (myśleliśmy o zakupie bayarda RAGE lub AGV serii K2) nasz wybór padł na KBC TK-8 :roll:

może malowanie tych skorupek nie powala na kolana, ale generalnie zakup uważam za udany - kask jest cichy, ma nie parującą szybkę, wymienny środek i jest cholernie wygodny :mrgreen:

jedyny jego minus to waga :? - 1500g

 

pozdrowionka all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym ją wrzucił na jakiś serwer ale nie mam miejsca i nie wiem jak. Mogę Ci tą serwisówkę nagrać na płytę i wysłać lub odbierzesz osobiście bo za tyddzień w sobote jede do Działdowa i bede się kręcił po okolicach.

 

Możemy sie zgadać. Kontakt w moim opisie.

 

 

P.S. Podobno ta nasza wersja to jest wesja na cześć jakiegoś samolotu F17 czy jakoś tak. Znalazłem te informacje na jakiejś angielskiej stronce. (sam tłumaczyłem więc mogłem coś przekręcić)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja tylko dodam ale to bedzie bardzo stronnicze że w tamtych latach zzr to był najładniejszy sportowy turystyk z wszystkich motorów a cbr wygląda przy nim jak mydelniczka ;-)

 

a teraz czas na zjeby....;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...