Skocz do zawartości

Wypadek przy 250kmh


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to działa. Jeden krokodylom łeb do paszczy wsadzał a zabiła go płaszczka czy coś tam innego. Inni łażą na linie bez zabezpieczenia między budynkami na 120-tym piętrze i uuuuuups, spadł bidulek.
Sorki, ludzie padają jak muchy na udary, zawały, wylewy czy w końcu raczyska perfidne, więc nie można bezmyślnie narażać swego życia, bo przecież drugi raz się nie da, po prostu qwa się nie da przeżyć życia. Ktoś kto jechał na moto na zielonym 50 km/h i debil wymusił to po prostu miał pecha, ale tutaj to qrde szybcy - wściekli - poyebani.
Ok, też leciałem 185 km/h na moto i jakbym złapał gumę, koło się urwało itd. itp. Autem leciałem 220 km/h i też się mogło koło urwać ale to było na pustej drodze i gdyby coś się wydarzyło to sam bym się zabił ale nikogo postronnego.
RyDzykowac trzeba umić, z głową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żył i umarł. Proza życia. Albo jak inni mówią, raz na wozie, raz nawozem.

Przynajmniej nie rozczłonkował się całkowicie, jak mu łeb odwrócą i dobrze reszte zakryją to na pogrzebie ejszcze otwartą trumne mógłby mieć. Chociaż tyle.

A przed śmiercią bólu może nie czuł, bo to ułamek sekundy, na pewno tylko czuł przerażenie widząc co go czeka w ostatnim ułamku sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie filmiki powinni pokazywać na kursach.

Nonsens. Płacę za szkolenie w zakresie techniki jazdy. Filmy mogę pooglądać sobie za darmo w domu.

Mam pełną świadomość co się dzieje z człowiekiem przy takiej prędkości i takich siłach.

Jak ktoś się ślini do flaków i innego truchła to są od tego odpowiednie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze taki krotki filmik na szkoleniach moglby uratowac niejednemu malolatowi zycie.Nie powinno sie oczywiscie przesadnie epatowac czyjas smiercia, ale jak sie ma 17 lat to sie o tym nie mysli i moze taki filmik wywolalby chwile refleksji u niejednego dzieciaka i w odpowiednim czasie troche by zwolnil.

 

Kiedy robilem prawko w 92 roku, nie bylo jescze internetu w Polsce (wiem, pewnie spece od komputerow zarzuca mi klamstwo). Przynajmniej nie byl tak dostepny jak dzis a najszybszym motocyklem w zasiegu moich mozliwosci byl Junak (z tlokiem od Fiata i cylindrem rozwierocnym na 78mm :))

Wiekszosc moich kolegow byla rownie zamozna jak ja i pewnie dlatego wszyscy z ktorymi wtedy jezdzilem zyja do dzis...

 

Dzisiaj kiedy siedemnastolatek wsiadzie na R6 lub R1 ma nikle szanse dozyc osiemnastki :). Oczywiscie to uogolnienie, ale cos w tym jest.

Ja przed pewnym i motocyklami czuje ogromny respekt (Fireblade, R1, Hayabusa) i jakos nie pali mi sie aby ich dosiadac... No ale ja mialem nascie lat bardzo dawno temu...

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w liceum większość moich znajomych oglądala rotteny i tym podobne strony i mieli wyrąbane na wypadki i związane z tym konsekwencje.

 

Każdy wiek rządzi się swoimi prawami, jedni mają więcej oleju w głowie, drudzy więcej szczęścia, a trzeci są już pochowani. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonsens. Płacę za szkolenie w zakresie techniki jazdy. Filmy mogę pooglądać sobie za darmo w domu.

Mam pełną świadomość co się dzieje z człowiekiem przy takiej prędkości i takich siłach.

Jak ktoś się ślini do flaków i innego truchła to są od tego odpowiednie strony.

Kolego, aktualnie możesz mieć świadomość co się z Tobą dzieje przy takich prędkościach - fizyka miażdży ciało człowieka, kości pękają, skóra się rozpruwa, wnętrzności fruwają itd.

 

Zapomniałeś chyba jednak o tym co mają w głowach młodzi ludzie. Przypomnij sobie czas, kiedy miałeś naście lat - wtedy byłeś tak mądry jak teraz? Wątpię w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nonsens. Płacę za szkolenie w zakresie techniki jazdy. Filmy mogę pooglądać sobie za darmo w domu.

 

Quanti86

 

Mylisz sie !

 

Nie Ty jako laik opracowujesz program, twoim obowiazkiem jest sie do tego programu dostosowac, mimo, ze placisz.

 

Tak sie sklada, ze czasami zadaje jako " prace domowa " obejrzenie danego filmiku, czy klku filmow na YT.

 

Jak myslisz ilu kursantow ogladnelo ?

 

Dokladnie, ani jeden, bo albo nie mieli czasu, albo zapomnieli, albo po prostu tak jak Ty stwierdzili, ze to niema sensu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...