Skocz do zawartości

WRÓCIŁEM Z NORDKAPP - RELACJA Z WYPRAWY


hubert!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mega wypas relacja :banghead: :D :D

Dziwię się tylko dlaczego jeszcze nikt nic nie napisał w tym wątku - czyżby nikomu nie chciało się czytać :D Wspaniałe klimaty - ta samotność i cisza, to mnie kręci - tylko to zimno nie dla mnie :P

Mam nadzieję, że jak wrócisz ze swojej kolejnej samotnej wyprawy to również podzielisz się przeżyciami w równie długiej i ciekawej relacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabolusss

Chyba zaryzykuje stwierdzenie: jestes moim Idolem! :-) Twoja zrelacjonowana podroz jest tak ekstremalnie fascynujaca, ze czuje podniecenie wszystkich moich zmyslow na mysl o zmierzeniu sie z taka, jak Twoja, przygoda. Studzi ten zapal jedynie odlegly czas jaki mnie dzieli do realizacji tego planu, podyktowany wzgledami klimatycznymi "stacji docelowej". Ale zrobie to NA PEWNO! Samotnicze wloczegostwo odkrylam dosc niedawno, ale juz zdazylo mnie ono pochlonac bez reszty - czuje sie spetana okowami nowego nalogu :-). Szczerze Ci zazdroszcze doznan jakich dostarczyla Ci Skandynawia i zycze kolejnych nie mniej ekscytujacych.

 

diabolusss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi slow,czytajac ta relacje po prostu odcielem sie doszczetnie od otaczajacego mnie swiata :banghead: Naprawde musiala byc to wyczapista przygoda.W te wakacje jechalem z rodzicami bardzo podobno trasa,ale ominelismy Nordkapp,a w lofotach mielismy tragiczna pogode :cry: Chcialbym przejechac to droge jeszcze raz ale na motocyklu...moze moje mazenie kiedys sie spelni,kto wie.Prawda jest taka,ze kazdy motocyklista przynajmniej raz w zyciu powinien zobaczyc Nordkapp (siedzac na motocyklu ofkorz :D ).A cisza na dalekiej polnocy to zeczywiscie najwspanialsza zecz jaka slyszalem w moim zyciu :D

Pozdro i powodzenia w kolejnych wyprawach!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: :D :D :P

 

rewelacyjny tekst. dawno takiego klimatycznego nie czytałem. skontaktuj sie z Pawłem , moze udałoby sie go zamieścic w ŚM. chetnie bym go jeszcze raz poczytał i zdjatka pooglądał tak np w srodku nie sezonu czyli w lutym. oj jak fajnie by sie potem zasypiało.

 

Norwegia to moja miłość, na nordkap motocyklem, kiedyś na 100%, pojadę.

 

gratuluje przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skontaktuj sie z Pawłem , moze udałoby sie go zamieścic w ŚM.

 

Z kontaktem nie ma problemu, bo po cichu kibicowałem Hubertowi w czasie wyprawy, bo robiłem Mu przeględ motocykla przed jazdą. Na szczęście obyło się bez wiekszych problemów, łancuch wytrzymał (były wątpliwości, stąd drugi w zapasie z zębatkiami i zakuwką, tak by nawet kowal dał by sobie z tym radę). Dała ciała tylko opona którą miał założoną Transalp, mająca gruby bieżnik w dniu wyjazdu, ale niestety za miękka jak na tamtejsze asfalty.

 

Jutro dzwonię do SM i będę gadał o wsawieniu tekstu, który mi się też podoba :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cały tekst z zapartym tchem. Musiała to być fantastyczna przygoda. Przepiękne widoki,zapierające dech w piersiach napewno wygląją 1000 razy lepiej niż na zdjęciach. Samotność cisza, wspaniały klimat. Do tego relacja została fantastycznie napisana :banghead: :D :D

 

Mogłem sobie wyobrazić te wspaniałe klimaty.

Bardzo chciałbym wybrać się w podobną trasę.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...