Skocz do zawartości

WSBK 2016


Kamel-JG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie P. Biesiekirski jest potwierdzeniem tego co pisaliście wcześniej, jeśli chodzi o to jak to wygląda w Polsce, rozwój w tej dyscyplinie, inwestycja rodziców tak jak to było w przypadku Kubicy. Pytanie czy to się kiedyś zwróci i opłaci w przypadku Piotra (okaże się czy ma talent i dużo determinacji).

Robertowi się udało i sporo kasy zarobił w F1.

Ja rozumiem trochę janikiela jeśli chodzi o Pawła, fajnie że on tam jest ale przepaść jest ogromna jeśli chodzi o umiejętności, ja rozumiem że ma gorszy sprzęt ale na tyle żeby być dublowany ? Pomimo wszystko obojętnie kto w mistrzostwach jest i na jakim miejscu, fajnie zobaczyć polski akcent więc niech startuje do końca sezonu, może stworzą jakąś petardę do wygrywania.

Klaudiusz na takich portalach jak face nie warto takich opinii wystawiać, bo Cię zjedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dyskusji. Typowy "ból dupy" --> osądzać co, kto i na co wydaje. Jak to nie Twoje / moje pieniądze, to każdy może na co chce wydawać, nawet jak ktoś ma ochotę 100 tysięcy w gotówie spalić na środku skrzyżowania to ma prawo.

 

Paweł sobie radzi, nie powinno nas interesować skąd ma pieniądze, mi nie ukradł ani nie zabrał, Wam pewnie też nie...? Łata trochę swoje trochę Sponsorzy. Biadolenie że nie w niego powinni inwestować?

 

A co to kogo obchodzi w co kto ma inwestować?

 

Jak ktoś jest mądry do rozporządzania czyimiś pieniędzmi i na co komu warto dawać, to coś nie halo w takim razie...

 

WIADOMO że Szkopek nie będzie już nigdy Mistrze Świata, ale lepszy taki start i zawodnik niż żaden. Poza tym, nie oszukujmy się. Jest NAJSZYBSZYM Polskim zawodnikiem i najbardziej doświadczonym. Na chwilę obecną.

 

Poza tym, inwestuje to się nie w Szkopków, Pasków czy innych. Nie inwestuje się w 15- czy 20-latków.

 

Inwestuje sie w 5-8 latków. Ale w Polsce jeszcze nikomu się takiej inwestycji nie udało poczynić. Ja próbuję, od kilku lat, pozyskać wsparcie na pewien projekt ale na razie ciężko. Rozmawiałem z wieloma ogromnymi firmami ale nie udało się. Jeszcze. Ale może coś się zmieni.

 

Pozdro i szanuję wszystkich i każdego zdanie, żeby nie było :)

ale ogólnie temat wałkowany jest milion razy, tak samo jak wiele innych i nic z tego nie wynika

 

p.s.

Jak czytam pewne komentarze że Mecenat czy Sponsoring w PL nie działa to... nie zgodzę się. Ja od 3 lat walczę z takim przekonaniem.

 

DZIAŁA, ale SŁABO --> ale działa. Ale słabo ;)

Jaka popularność sportu, taka siła sponsoringu w tej dyscyplinie, tyle w temacie.

 

POZDRO peace and love and takie tam

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie Rinas, jesteś większym talentem, brakuje Ci tylko konkurencyjnego sprzęta... ??? Hę?

 

Mój ból d...y jest taki, że widzę Polaka w ogonie, a chciałoby się chociaż w 1 dziesiątce ot co... prosta sprawa...i po to jest temat wałkowany milion razy i za każdym razem będzie, aż może ktoś tu zajrzy światka wyścigowego, kto ma odpowiednie kontakty i coś się ruszy...

Macie rację, że ściganie powinno zacząć się od 4-5 latków, ale do tego powinny być odpowiednie przepisy i regulacje...i możliwości jazdy po zamkniętych obiektach, ,może być typu karting...

 

Narazie jak się nie mylę nie ma Pucharu PL ( czy chociażby wójta gminy Pareszki Górne) takich małolatów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heniek ja nie mam bólu dupy tylko mówię, że nie w takich powinno się inwestować. A jest jak jest i to się nie zmieni, nie mam złudzeń.

Songoku chyba czas oddać szpeja komuś młodszemu, bo Paweł jebnie Ci dubla razy 3 :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...