Skocz do zawartości

Skuter Chińczyk 50 cmm - w trochę innym wydaniu


Rekomendowane odpowiedzi

git pomysł ;)

spróbowałbym jednak coś zrobić z podnóżkami - przy potencjalnej glebie czy np. próbie podparcia się podczas jazdy ostre krawędzie mogą pokaleczyć nogi

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W sumie to nic specjalnego się nie dzieje, sprzęt praktycznie codziennie po parę km. jeździ to tu to tam.

W międzyczasie udało się zrobić tylny hamulec - teraz można szybko zawracać na piachu :crossy:

8wd4s8.jpg

Zamontowałem licznik trochę zawyża ale działa :rolleyes:

1z1ar.jpg

No i ochrzciłem sprzęta :buttrock:

2r7qbyf.jpg



Co do podnóżków to zostają jak są bo w niczym nie zagrażają - nogi lądują za nimi tak więc nie ma raczej szansy na zrobienie sobie kuku - bardziej zagraża niezłożony kopniak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Kadet, pierwszy sprzecior :).... Pewnie Twoja chinszczyzna troche lepiej biega.. W sumie chopper jakby nie bylo...

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Grzebałem długo po internetach szukając odpowiedniego lusterka do sprzęta ale niestety nic nie pasowało albo się nie mogłem dogadać ze sprzedającym.

I wczoraj na mszy w kościele mnie olśniło trzeba je zrobić samemu :biggrin:

15z3y8n.jpg

24mrwqb.jpg

2hxobgk.jpg


Jutro jeszcze tylko do szklarza po szkiełko, wkleić i gotowe :crossy:

Edytowane przez maxtz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W sumie to ostatnio nie mam w ogóle czasu na grzebanie przy czymkolwiek w garażu ale dziś znalazłem chwilkę między docinaniem a zgrzewaniem rurek do CO i przerobiłem trochę kopkę co by się lepiej w klapkach kopało :wink:

1432n15.jpg


A kupioną jakiś czas temu za grosze w ciuchlandzie torebkę na ramię (skórzane wstawki i mosiężne sprzączki) wykorzystałem jako sakwę na klucz do świec kombinerki i inne pierdoły. Myślę że jak się za jakiś czas przybrudzi to nabierze charakteru :)

qouont.jpg


A skórzany pasek od niej zamontowałem na zbiorniku:

26413qp.jpg


Chyba jeszcze tylko kanapę zrobię podobną skórą i będzie git :cool:

Edytowane przez maxtz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zabrałem bzyka na urlop i nie żałuję ;D

14kd3lt.jpg



Bzyczek wwiózł mnie na szczyt trasy transfogarskiej

2im1991.jpg


Dzielnie woził po plażach nad Morzem Czarnym

bi5535.jpg


Jak i wokół Balatonu

5d4iu0.jpg


Przed wyjazdem na urlop z przypadku okazyjnie na złomie udało się kupić taki oto przód od jakiegoś peugota tak więc niebawem będzie przeszczep na wahacz z przodu ;D

scdtna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że zestaw ciągnięty przez Safrane :) Pozdrawiam, były użytkownik Safrane z 2000 roku, automat oraz 2.5 pod maską, najbogatsza wersja. Jedno z najbardziej wygodnych i komfortowych aut jakie miałem (a może nawet i numer jeden) oraz dość przyzwoite osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja to niestety 2.0 i jeśli chodzi o wygodę to nie mam nic temu autu do zarzucenie (823km na raz w drodze powrotnej bez większego problemu) to niestety osiągi do najlepszych nie należą i z tym zaprzęgiem na Rumuńskich górach ledwo dawała radę :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest nowy przodzik:

678m14.jpg


Wiem że nadal nie ma silnika ale jak wam się widzi w takiej wersji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...