Skocz do zawartości

WMMP i PUCHAR POLSKI 2016


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, ale tę stronę (a nawet aplikację dla androida) znam.Chodziło mi o taki ładny format z punktami, motocyklami itd.

 

Widzę, że podstrony są, tylko indeksu mi brakuje.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Piotr szybko zdrowiej, oglądam Twoje zdjęcie nogi, trochę Ci spuchła :)

Gratulacje dla wszystkich uczestników naszego forum w MP, zwłaszcza dla Tomka z Moto3 i Marino z Rooki600 za świetne wyniki. Tak na marginesie w czwartek w 3 sesji jechałem trochę za Marino, w tym dniu był około 2s szybszy. Trochę z nim rozmawiałem na koniec dnia i mówił że nie widzi na razie gdzie można jeszcze pojechać szybciej, a w niedziele chłopak leci 1,40,8 :) i zdobywa drugie miejsce w Rooki600. Marino musisz mi powiedzieć jak to zrobiłeś :) proszę o kontakt i rady :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel na razie szału nie ma :) ale przyjedz w czerwcu 13-14 ja tam będę, już się zapisałem. :) zobaczysz wszystko live. Tak na marginesie można powolutku zbierać ekipę do boxsu, z poniedziałku na wtorek obowiązkowy grill elektryczny, mogę zabrać. :)

Patrząc na wyniki Rooki600 źle by nie było, coś tam bym chyba pojechał. :) Jak wszystko się ułoży to w ostatniej rundzie będę chciał spróbować swoich sił w tej kategorii, chciałbym raz taki weekend wyścigowy przeżyć, marzy mi się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel na razie szału nie ma :) ale przyjedz w czerwcu 13-14 ja tam będę, już się zapisałem. :) zobaczysz wszystko live. Tak na marginesie można powolutku zbierać ekipę do boxsu, z poniedziałku na wtorek obowiązkowy grill elektryczny, mogę zabrać. :)

Patrząc na wyniki Rooki600 źle by nie było, coś tam bym chyba pojechał. :) Jak wszystko się ułoży to w ostatniej rundzie będę chciał spróbować swoich sił w tej kategorii, chciałbym raz taki weekend wyścigowy przeżyć, marzy mi się. :)

Mat ostatnia runda jest na Słowacji.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Załamujące, że żeby dowiedzieć się czegokolwiek o rundach trzeba śledzić każdego zawodnika z osobna na facebooku, nie ma ani jednej porządnej relacji. Lata mijają, technika idzie do przodu, połowa dzieciaków na komunię dostaje drony, a PZM nie jest w stanie nagrać ku*wa relacji z rundy z jednym prowadzącym. Porażka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero relacji, zero telebimow, wyniki żeby znaleźć też się trzeba napocic, ale 500 wpisowego jest, do mistrzowskich chyba ponad 600, a i kwalifikacje w tym roku zabrali bo za dużo jeżdżenia mieli.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyla by porządna relacja, nawet jakiś jeden duży monitor plus parę kamer wydarzenie byłoby bardziej medialne ludzie by widzieli więcej a wtedy i sponsorzy widzieli by sens wykładania kasy .a przy dzisiejszej technice i możliwościach PZM nie są to jakieś kosmiczne pieniądze ale tam niestety komuna się nie skończyła a oni są tam sami dla siebie.

AVE MY !

Znaczy ONI 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...