Skocz do zawartości

Najszybsze 50tki


Rekomendowane odpowiedzi

50? Sportowej?? Najszybszej??? :laugh: :laugh: :laugh:

Czemu w tym wieku chociaż 125 nie kupisz? Mój pięcioletni syn zapie**ala na 50....

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cre 50 dobrze podłubana robi cuda zreszta z sendy i każdego am6 można zrobić potworka co 125 4T zawstydzi , kwestia tylko jak patrzysz na spalanie i żywotność silnika.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie tylko po co Ci 50-tką mając 23 lata.. o,O

 

Może po to żebyś się pytał ?

Ja mam 28 lat do niedawna na codzień oprócz ostrej zimy jeździłem kiblem 50 4t coś w tym złego ?

 

lepiej jak chce 50 niż chciałby R1 ........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupić 125-tkę która jest mniej więcej w tych samych pieniądzach i można jeździć na kat. B

 

ale B musisz miec 2 lata kwestia czy kolega ma.........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDA NSR 50, Aprilia RS 50 , Yamaha TZR 50 w seryjnym silniku mają około 9-10KM (po odblokowaniu) i rozwijają maksymalną prędkość około 100km/h. Legalnie 50ccm, która rozwija powyżej 45km/h nie można poruszać się po drogach publicznych chyba, że zarejestruje się ją jako motocykl. Jeśli nie to pozostaje tylko tor oraz inne zamknięte obiekty.

Zabawnie te 50-tki jadą :biggrin: Na 50 metrach to 4 razy bieg na wyższy trzeba zmienić przy przyśpieszaniu. Jak takiego motorka się nie widzi tylko słyszy to wydaje, się że leci 200km/h takie ma to obroty, a w rzeczywistości jedzie np 60km/h.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też średni pomysł, Raz się ścigałem na prostej z młodzieńcem na Aprili RS 50 (ja jechałem Ymamahą YBR 125). Niestety zostałem z tyłu ale myślę, że to tylko ze względu na moją wagę 100kg - kierujący Aprilią wyglądał na max. 70kg, a przy tych mocach silnika waga ma ogromne znaczenie dla przyśpieszenia. :biggrin:

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety zostałem z tyłu

 

jakbyście mieli z 300m więcej to byś go odstawił bo 125 4t zawsze ma lepszy vmax od 50 2t , ale start ze świateł rozegrał się prawidłowo , 125 4t na przyśpieszenie dostaje baty od 50 2t :D

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alee legalnie na kat AM to można 45km/h jechać więc... nie ma sensu brać 50 :)

 

to chyba na tym temat się wyczerpuje. autora wątku w zasadzie należałoby odesłać do lektury przepisów, do których przestrzegania jest zobowiązany na drodze publicznej, ew. do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...