Skocz do zawartości

Puchar Moto3 i 125SP w Polsce


Kamel-JG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego jest tak, że jedna organizacja trzymaw garści cały Poski sport motorowy?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo ok zgadza się, to ja zadam Tobie inne pytanie, a dla czego ich nie ma ? Nie chcę politykować ale Beata :) w czasie kampanii mi się podobała bo, tak jak dobrze zauważyła, pieniądze są ale trzeba je poszukać, podnieść i dobrze zagospodarować

Mat no chyba jaja sobie robisz. Też w to uwierzyłeś? No i co? Teraz nagle zniknęły skoro są problemy z finansowaniem obietnic? Jednej z obietnic a każda z nich jest bardzo kosztowna....

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem sobie machnąć pierwsze dziecko... :P

Pisiory jak zwykle populistyczne.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip nie uwierzyłem bo na nich nie głosowałem ale zgadzam się z tym stwierdzeniem, że kasa jest tylko należy jej poszukać. Nie chcę wchodzić w politykę ale jak słyszę, że się nie da bo nie ma kasy na to czy na tamto, to mnie krew zalewa, to świadczy tylko o zarządzających.

Kamel nie teraz, na razie skup się na motosporcie i swojej pasji, jak będzie dziecko albo jak Mario pisze bliźniaki, to nie ogarniesz tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Mat ma rację... Przechlapane to lekkie określenie tego stanu ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Jestem tu nowy. Jestem zainteresowany ściganiem się w najniższej klasie. Prawdopodobnie zakupie aprilia Rs 125. Mam kilka pytań odnośnie rozpoczęcia przygody ze ściganiem. Co muszę zrobić i gdzie załatwić wszystkie formalności związane z wystartowaniem w wyścigu? Jak wygląda to cenowo? Może ktoś z was opisze krok po kroku co i jak? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co czytać? Oczy się zmęczą... Niech napiszą, a najlepiej wypełnią, zdadzą egzaminy i opłacą za mnie...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem wszystko odnośnie opłat i licencji jest w regulaminach pzm, z drugiej strony rozumiem osoby które chciałyby spróbować, że nie chce im się przeglądać strony pzmu w poszukiwaniu tych kilku info, mogli by zrobić okienko w stylu "co należy zrobić żeby rozpocząć ściganie". Nie wszystkim aż tak zależy bardzo, żeby czytać cały regulamin od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chce się przeczytać regulaminów to już na pewno nie będzie się chciało przygotowywać do ścigania

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wyścigi, nawet te amatorskie to nie jest niedzielna wycieczka.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...