Skocz do zawartości

Tico w gazie albo zwykły diesel 1,4


Spaliniarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no tico też miało wersje z klima, nawet w książce jest o tym wzmianka ( elektryczne szyby , centralny , klima , i takie tam w najbogatszej wersji ) , jak srajcienko , ale mnie to niepotrzebne, prąd zabiera , spalanie wzrasta , wole ze spoconymi jajami zrobić 5km dalej niż z katarem 5km mniej....

 

 

a w motocyklu masz klimę ?

 

Spoko, też tak kiedyś twierdziłem dopóki nie kupiłem pierwszego samochodu z klimatyzacją ;)

 

W motocyklu klimy nie mam, często po przejażdżce w upalny dzień miałem spocony tyłek i pod kaskiem spocony łeb. Tylko jest jedna kwestia - motocyklem w korku nie stoję. Nawet jak na upalne dni zamiast tekstylnej kurtki zakładam zbroję siateczkową to i tak wystarczy stanąć na światłach minutę czy dwie i już się zaczyna robić gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie takie trójkołowe pojazdy Velorex? Tam tez nie było nic i to chyba było zaletą nie wadą.

był silnik z jawy :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kto woli z tą klimą, ale mieląc się 2h po Krakowie w korkach wybór wydaję się być oczywisty ;)

Taaak. Ja np. wybieram klimatyzowany tramwaj i nie stoję w korkach. No chyba, że jadę motorem, wtedy wybieram krótkie gacie i klapki. ;)

 

A tak w ogóle to dziękować Bogu że mamy wybór.

 

P.S

Czekam z niecierpliwością na wywód o wyższości kabrioletu (z klimatyzacją ma się rozumieć) nad nieklimatyzowanym CC.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaak. Ja np. wybieram klimatyzowany tramwaj i nie stoję w korkach.

 

W łodzi niestety tramwaje też stoją w korkach :D

 

 

Tylko jest jedna kwestia - motocyklem w korku nie stoję.

 

kurde to pozazdrościć , bo ja do Łodzi co jakiś czas sraczem jeżdżę no i niestety -może nie tyle co autem ale też stoję , tu mi miejsca zabraknie żeby sie prawą wcisnąc , tu światła przetrzymają , ale jednak czasem stoję -kiedyś np wahadło było na budowie drogi, korek jak do kibla na stacji po zatrzymaniu sie autokaru , temp z +50 ( polskie lato takie jakie lubie :D ) , to ja dt 80 do rowu melioracyjnego i ogień , jak mnie milicja pogoniła to widmo co by się stało jakby mnie złapali sprawiło że już tak nie robię :D ale fakt ja cienko śmigam po asfalcie....

 

 

Spoko, też tak kiedyś twierdziłem dopóki nie kupiłem pierwszego samochodu z klimatyzacją ;)

 

Ja stosuje na tym forum zasadę nie wiem ale się wypowiem i w sumie w seksownej byłem i czarne widziałem ale kiedyś np wozil nas taki prywaciarz na budowe S-ką ( że mu nie szkoda tego auta na wożenie brudasów w ogrodniczkach ale jego sprawa ) to latem okna zamknięte i klima , to powiem ci że milion razy wolałbym wąhać lejace sie jajka pasażera niż tą klime-ciągle smarkałem lato +50 a ja smarkalem i ciągle zatoki zawalone jakbym noc spędził pijany na golasa na śniegu , do tego dziwnie to zimne powietrze śmierdziało z tej klimy , i wręcz szoki termiczne -zimno zimno nagle wysiadamy bum +50 :D

 

tak samo jak do babska do biura chodziłem i klima dmuchała to nawet ona miała podobne wspomnienia , ją to jeszcze coś plecy rwały bo mówi przewiane , ale bała sie odezwać że znowu bedzie nosic po 20kg dokumentow z parteru na 2 piętro ( stażystka była ) bo jej siedzenie w klimie nie pasuje wiec siedziala.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Ja np. wybieram klimatyzowany tramwaj i nie stoję w korkach. No chyba, że jadę motorem, wtedy wybieram krótkie gacie i klapki. ;)

 

A tak w ogóle to dziękować Bogu że mamy wybór.

 

P.S

Czekam z niecierpliwością na wywód o wyższości kabrioletu (z klimatyzacją ma się rozumieć) nad nieklimatyzowanym CC.

To ja już wolę swoje seicento bez klimy niż komunikację zbiorową z klimą. Nie cierpię komunikacji miejskiej może dlatego że dojazd do roboty bardziej korzystny mam autem/ moto. Wolę nawet przy tych -6 odpalić sobie ybr i dojechać w 30 minut niż jechać ponad godzinę z trzema przesiadkami po drodze.

Edytowane przez Akio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłeś czapki założyć? ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur dobrze leży dopiero w siódmym pokoleniu, tylko w Polsce używa się odkrytych autek w pełnym słońcu, kabriolet to sprzęt wieczorowy.

wieczorowe to jest auto z szoferem :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sejczentem 0,9 w lpg bez klimy - wieczorem klima i tak niepotrzebna :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...