Skocz do zawartości

motocykl o dobrym basowym klanku


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma byc jeszcze moto z charakterem to tylko

H-D 1200 XR lub któryś model z Buell-a...

spełniają warunki:

- obroty max 7000 ( Ducati i reszta z 10 tys obr odpada)

- rasowy gang ( tu silnika H-D nic nie przebije, nawet ja potrafię z zamkniętymi oczyma odróżnić chód H-D i jakiegokolwiek do niego podobnego)

- robi wrazenie w klubokawiarni lub pod ( żartuję)

- H-D wytrzymuje naprawde wiele wbrew opiniom "internetowych znafców", trza tylko umiejętnie z niego korzystać

- może XR 1200 nie jest turystykiem, ale juz niektóre modele Buell tak...zreszta turystycznie można korzystać i z Ducati 916 trzeba tylko wiedzieć jak...

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio doszedłem do wniosku że zajebiście brzmi hunda VFR. Ktoś u mnie na wiosce kupił teraz taką maszynę i dzień w dzień rano zasuwa do pracy. Na wysokości mojego domu leci tak koło stówki to powiem wam że dźwięk poezja.

V2 moim zdaniem brzmi słabo. Takie czoperowe pierdy.

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, lepiej słuchać wysokotonowych pierdów :icon_mrgreen:...

 

a potem się dziwicie, że ludzie Was/Nas nie lubią....jak mają lubić, jak nawet ja jak słyszę miejcowych ścigaczy upalających wysokotonowe 4 cylindrówki pod oknami po 22-giej, to nóż w kieszeni mi się otwiera...

 

ale prawdopodobnie to wyraz kultury osobistej upalających, dalej sobie dopowiedzcie sami teorie...może byc o dresiku i laczkach czy skórze i Alpinach ale dresiku w duszy.... :icon_razz:

 

I naprawdę basy tak nie drażnią...

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę basy tak nie drażnią...

 

Gdzie nie drażnią, jak mieszkałem 200m od ruchliwej drogi to jak przejeżdżał czopr a okno było otwarte to nawet krzyku nie było słychać. Przejeżdżał ścig to jednak poziom natężenia dźwięku był dużo mniejszy.

 

Zresztą osobiście jestem zwolennikiem - im ciszej tym lepiej. Z głośnych tłumików wyrosłem i obecnie przelot w mojej crf mnie bardziej wkurza niż cieszy - no ale taki sprzęt, że już od fabryki jest głośny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...