Jump to content

Recommended Posts

Witam
Otóż jestem posiadaczem Yamahy XJ 600 Diversion z 97(jeszcze przed liftem) i mam z nią problem otóż czasem jak dam po manetce to mi słabnie w pewnym momencie i coraz słabiej idzie i zaczyna palić na 2 gary i cięższa reakcja na manetkę ale to występuje nie tylko przy mocniejszym dodaniu gazu ale też ot tak (jadę normalnie i nagle słabnie , nierówno chodzi i gaśnie ) i muszę czekać aż przejdzie mu to i to czasem po 20 minut :( .Nie wiem co jest przyczyną ;/ sprawdzałem pompę gaźniki i nic niepokojącego nie było .
Więc myślę że to wada pompy i przymierzam się do zmiany na elektryczną z wersji poliftowej i czy dużo pitolenia z tym jest ?
Kolejne pytanie czy dużo czasu zajmuje Wymiana uszczelniaczy lagów na przednich teleskopach ?
I jakie by były w przybliżeniu koszta przeróbki na Nakeda (ciężko znaleźć używki) więc może ktoś ma jakieś stronki z używanymi częściami których nie znam .

Sprawdż ładowanie.

P.S. częściowy lift był w 96 i dali między innymi elektryczną pompę.

P.S. 2 sam przerobiłem Skę na nakeda, wystarczy kupić lampę z mocowaniem i zegary.

Why... So... Serious

kiedyś było tak że dałem mu po garach i od razu zdechł zatrzymałem się i po ojca zadzwoniłem żeby mnie do domu odholował , w dommu rozebrałem ją i pompa była sucha a kranik był otwarty na priv , złożyłem poczyściłem i nic nadal , dopiero jak psiknąłem samostartu do filtra powietrza to zaczął ciągnąć powoli paliwo ale i tak trzeba było czekać . :( I ja mam wersję z 97( w papierach rok produkcji jest ) i to jest przedliftówka lekko zaokroąglona lampa i bez dzielonego bocznego plastiku

może ale i tak nie o tym problem :P
PS.Może ktoś jeszcze wie w czym jest problem i czy dużo problemów jest ze zmianą pompy na elektryczną ?

Edited by stachu1722

• 3 months later...