Skocz do zawartości

GS :)


even8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na podpuchę wciepnięty chyba , tak myślę ...

 

Moje zdanie ?

 

- Hajka to najbrzydsze co postawiono na dwóch kołach . Serio , całkiem serio . Nie rozumiem tego jak toto się może komuś podobać . Takie mam zdanie , pasztet przeokrótny , a ten nowy model to jeszcze bardziej przeoktótniejszy pasztet :biggrin:

 

- GS to religia . Tu żadne zgłębianie nie ma zwyczajnie sensu . Religia i zdrowy rozsądek to są dwie rozbieżne sprawy .

 

:wink:

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, gadanie :) Hayka jest piękna w tej swojej podyktowanej aerodynamiką brzydocie; To jeżdżące wydarzenie drogowe - każdy wie co to to i jest fajnie podczas postojów:) Z czasem można ten design nawet pokochać! :) GS jest piękny inaczej...Czy to religia? Moja jeszcze nie, ale mam zadatki na wiernego:) A tak BTW, prawdopodobnie mam gust lekko zwichrowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, gadanie :) Hayka jest piękna w tej swojej podyktowanej aerodynamiką brzydocie; To jeżdżące wydarzenie drogowe - każdy wie co to to i jest fajnie podczas postojów:) Z czasem można ten design nawet pokochać! :) GS jest piękny inaczej...Czy to religia? Moja jeszcze nie, ale mam zadatki na wiernego:) A tak BTW, prawdopodobnie mam gust lekko zwichrowany:)

 

Do wyrywania lasek to może się one nadają... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że aby wyrywać laski na GS czy Hajkę to te laski muszą jeszcze wiedzieć, na co patrzą. W większości, myślą, że to cross i zwykła szlifierka :ohmy: .Takie tam stereotypki. Wesołych Świąt Wam życzę.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj co to Hayka to wiedzą chyba wszyscy/ wszystkie :) Ten sprzęt jest tak kultowy i od lat praktycznie nie zmienia wyglądu. GS w sumie też od lat wygląda jak przerośnięty krasnal ogrodowy :)

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

even8 gratuluję zakupu! To Tobie ma się podobać i Ty masz być zadowolony. Kropka. Reszta się może wytrząsać i brandzlować, "uświadamiać" jaki to zły zakup zrobiłeś... Masakra jakaś... Ja na GejeSami nie przepadam, za bokserami tym bardziej, bo jedyne dobre BMW to K, ale jak już wspomniałem - Ty masz być zadowolony i oby jak najdłużej!

 

Szerokości i przyczepności!

 

LwG! ;)

 

 

----------

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...