Skocz do zawartości

GS :)


even8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę :) Od jakiegoś czasu próbuję jeździć R1200GS Adventure... Próbuję, to dobre słowo:)

Od lat 90-tych, 7 sezonów jeździłem Kawasaki ZZR1100 (82 tys. km), następna była Honda CBR1100XX - 8 sezonów (177 tys. km); I ostatnio znów 7 sezonów Suzuki GSX1300R Hayabusa (62 tys.km). Cały czas ten sam typ motocykla - ciężki, szybki plastik :)

Ale teraz, jako, że lata płyną, chcę mieć więcej wygody pod tyłkiem i możliwość zjazdu z czarnego - wybór padł na zwalistego GS'a:) Nawet zaczynam go lubić, choć "nie jedzie", silnik pracuje jak kosiarka do trawy, skrzynia fatalna itp. ...Ale gabaryty tego sprzęta i wygoda jaką zapewnia są bardziej niż dobre :)

Tak BTW, jakiś czas temu próbowałem sprzedać haykę na tutejszym forum, a że był to mój pierwszy czy drugi post, uznano, że to forum dla PRAWDZIWYCH motocyklistów, pewnie z miliardem napisanych postów a nie handlarzy, więc hayabusa zostanie u mnie jako zabawka :))

 

 

 

 

post-80055-0-32366400-1427840336.jpg

post-80055-0-65808600-1427840351.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem tego typu moto nie jestem, bo chyba nóżki mam za krótkie :laugh: ,ale maszyna fajna. Nigdy nie podobał mi się ten dziubek. Poza tym fajny, mocny i solidny motocykl. W tej wersji posiada bogate wyposarzenie. Napisz coś o tych bajerach. Jak zawieszenie?

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny wybor !!!!!!!

Gratuluje motocykla !!!!!!!

 

Uwierz mi, ze ten nowy silnik GSa ma wspaniala kulture pracy w porownaniu do poprzedniego modelu :)

 

Ten starszy, ktorego ja uzytkuje to dopiero chodzi jak sieczkarnia :)

Z czasem jednak sie przyzwyczaisz i uznasz to za normalnosc ;)

Z ta skrzynia to nie rozumiem co jest nie tak? Dla mnie BMW jest pierwszym motocyklem, w ktorym skrzynia dziala idealnie i jedynka nie wchodzi ze stukiem.

 

Szerokiej drogi i duzej przyjemnosci z uzytkowania sprzeta zycze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 post na liczniku, phi, też mi przebieg. Ale bmw budzi czerw zazdrości. Gratulacje.

 

Nie zazdrość, Panie Staszku. Zbyt często pękają w nich wahacze i kardan wyłazi na wierzch. :)

 

Broken1200GS.JPG

Edytowane przez Visuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbedna zlosliwosc a tez kiedys popelnilem gjeesa wiec sie nie bede wytrzasac :)

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brać pod uwagę rodzaj opon na tym sprzecie i lekkie ubrudzenie to GeeSek trochę po dupie dostał. Chyba jest przeznaczony do takiej jazdy?? Czy coś BMW mówi o takich przypadłościach?? Czy są częste??

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbedna zlosliwosc a tez kiedys popelnilem gjeesa wiec sie nie bede wytrzasac :)

 

Na forum africatwin był cały wątek poświęcony temu fenomenowi. :)

Ludzie dla sportu prześcigali się w linkowaniu do coraz to nowych fotek z połamanymi GiejeSami. Uzbierała się całkiem spora kolekcja. :)

 

Jeśli brać pod uwagę rodzaj opon na tym sprzecie i lekkie ubrudzenie to GeeSek trochę po dupie dostał. Chyba jest przeznaczony do takiej jazdy?? Czy coś BMW mówi o takich przypadłościach?? Czy są częste??

Ten drobny pyłek raczej nie świadczy aby dostał jakoś specjalnie po dupie. :)

Nie znam żadnych wiarygodnych statystyk. Ale biorąc pod uwagę, iż widziałem sporo zdjęć różnych egzemplarzy z połamanymi wahaczami, coś musiało być na rzeczy.

Edytowane przez Visuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że taka (niedrobna) awaria, jest dość częsta. Jak pisałem wcześniej, nie jestem fanem GSa. I po przeczytaniu tych kilku wypowiedzi, się nie nawruce, na pewno. @ Visuz. Trochę mnie zmartwiłeś. Bo BMW to raczej pożądna marka.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zmartwiłeś. Bo BMW to raczej pożądna marka.

Przepraszam. :)

Na pocieszenie wpisz sobie w googlach "gs broken shaft" i przełącz na obrazki. Fajna kolekcja w sam raz na kalendarz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem racji. Dopiero teraz mnie przestraszyłeś :biggrin: . Prześlę te wieści szwagrowi, śmiga 1200RT. To się chlop załamie. Chyba żyje w nieswiadomości.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visuz, dnia 02 Kwie 2015 - 18:57, napisał:

 

 

Na forum africatwin był cały wątek poświęcony temu fenomenowi. :)

Ludzie dla sportu prześcigali się w linkowaniu do coraz to nowych fotek z połamanymi GiejeSami. Uzbierała się całkiem spora kolekcja. :)

Znam forum Krolowej i wspomniany temat. Niestety po niepotrzebnej smierci Orzepa temat zszedl na psy.

Gdyby nie to ze Africa jest dla mnie za mala to jezdzilbym Africa a nie wiadrem.

Zbedna zlosliwoscia bylo z mojej strony to co napisalem wiec wyedytowalem.

Nie sposob brac powaznie zbitka slow BMW i adventure ale niektorym nie przemowisz wiec po co zaburzac ich swiat..

Juz moje wiadro jest bardziej adv niz te nowe gjeesy elektroniczne.

Btw w gorach Turcji dzielilem sie woda z jednym pojebem co to reklame bmw wzial serio.

Jego super adv sie zj**alo po wyjebce i juz nie odpalilo.

 

I tak caly czas mysle by na wyjazd do RPA zamienic wiadro na zmote afryki ze zmienionym przodem, tylnym zawiasem i owiewka od Boano.

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...