Skocz do zawartości

OPONY SHINKO


Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy to taka reklama ma być ? ;)

 

Tanio na allegro, taniej w hurtowni, jeszcze taniej w Korei.

Też jeździłem i sobie cenię owe oponki ale gogle Twoim przyjacielem.

Edytowane przez Neno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też miałem możliwość sprawdzenia ich możliwości :banghead: Gorszego gówna na kołach nie miałem! Ślizgały się nawet na suchym przy turystycznej jeździe w XJ 600 Diversion. Na szczęście brat wykonał na tylnej wyrok :biggrin: i to jest jedyne zastosowanie dla tych opon!

Jeśli twierdzicie, że to są dobre opony, to znaczy, że jeszcze nie jeździliście na dobrej, markowej gumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklama po prostu szukam jakiegoś dostwacy nawet zagranicznego.

Co do opon Shinko każda jest opona inna model który wybieram to Shinko apex 170/60/17 ma bardzo dużą przyczepność.

Może nie latam z bardzo dużymi prędkościami ale bardzo dużo testowałem opon nowych jaki używanych także markowych w stuncie jaki w drifcie.

Dlatego szukam akurat tych opon u nas można ich kupić za niecałe 200zł, wiadomo każdy musi zarobić tak więc poszukuję osoby wyżej np. dostawcy zagranicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciepło fajnie,ale w deszcz czy jak chłodniej lipa i to przy prędkościach jakie mogłem rozwinąć EN500 :) Metzelery nawet jakieś leżaki będą wiele lepsze.Też musze cos poszukac z wiosną.Dzisiaj się przejechałem :) To tak w celu pochwalenia się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny wiadomo jeśli ktoś patrzy w sklepach z własnym narzutem to zapłaci 400zł,ale można kupić je za nie całe 200zł dlatego szukam jeszcze taniej.

Co do modelów 010 a 011 to wielka różnica o niebo lepsze są 010 Apex (lepsza przyczepność) tylko do profilu /60/ do którego trzeba się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też miałem możliwość sprawdzenia ich możliwości :banghead: Gorszego gówna na kołach nie miałem! Ślizgały się nawet na suchym przy turystycznej jeździe w XJ 600 Diversion. Na szczęście brat wykonał na tylnej wyrok :biggrin: i to jest jedyne zastosowanie dla tych opon!

Jeśli twierdzicie, że to są dobre opony, to znaczy, że jeszcze nie jeździliście na dobrej, markowej gumie...

 

Kto Ci powiedział, że to nie markowa guma? Shinko, to wielka azjatycka marka, znana na całym świecie. Od kilku lat, uzywam takiej jak ta na przód i nie znam lepszej. Trzyma na zimnym i mokrym. Choć jest miękka, to robi duże przebiegi. Zmieniam zazwyczaj nie dlatego że nie ma bieznika, ale np. dlatego że na trzeci sezon wypada założyć nową.

 

to jest tylko przykład, chodzi mi o wzór bieżnika;http://allegro.pl/opona-motocykl-110-80-18-58v-p-sport-tury-shinko-i4936159099.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metzeler laser to wyjątkowa opona, kiedys przywiozłem taką motocyklem z motobazaru w łodzi, założoną w pasie, jak koło ratunkowe.

 

To jedyne wspomnienie o tej oponie które kwalifikuje sie jako pozytywne.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shinko zamykałem bez problemu na torze, nigdy nie uciekła, bardzo stabilna przyczepność. Nigdy nie narzekałem na te opony.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...